Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát én ezt már egyáltalán nem...

Hát én ezt már egyáltalán nem értem. Miért bámul ennyire? Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a sulimba jár egy srác aki idősebb nálam 1évvel. És a fiú mindig néz, bámul, de úgy hogy majd kiesik a szeme... Az arcomat nézi főleg.

Beszél máshoz és szinte 10másodpercenként rámpillant néhány másodpercre. Amikor megyek kisér a tekintetével.

Már szoltam barátnőmnek, hogy nem-e csak beképzelem magamnak. Erre mondta barátnőm hogy megfogja a kezem és megszoritja ha rámnéz a srác. Figyelte a fiút, és minden 5.másodpercben szoritotta a kezemet.

Minden bnőmnek feltünik, hogy bámul rám... más lányra nem, ezt énis megfigyeltem.

Sajnos nagyon bejön nekem:( van barátnője...

És az öccse az o.társam


2010. okt. 27. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:

ja a srác tutira nem tudja hogy bejön nekem.

ő engem már korábban is bámult, kb már 1hónapja ezt csinálja minden nap.

De sajnos egyre jobban tetszik nekem a fiú:S

2010. okt. 27. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha ott a barátnője akkor is téged néz?

Lehet,hogy tetszel neki, mosolyogj rá néha,és ha odamegy hozzád megtudod. Küldj te is jeleket neki.

2010. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a barátnőjét még életemben nem láttam... csak közösségi oldalon láttam a képeiket.

de a csaj máshol tanul

2010. okt. 27. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mosolyogj vissza vagy nézz te is rá.Egy pármásodperc múlva kapd el mosolyogva a tekinteted.Biztos, hogy tetszel neki.

De soha ne legyél RÁMENŐS azt a pasik nem szeretik.Szia! Tanács: Légy sejtelmes!És titokzatos!

2010. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké:)köszi szépen nektek:))
2010. okt. 27. 16:50
 6/6 A kérdező kommentje:

de ennyire bejövök neki?? o.O

Akkor nem is szereti annyira a bnőjét?

2010. okt. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!