Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jónak könyvelhető a sok...

Most jónak könyvelhető a sok rossz ami történt velem, ha ezáltal sokat fejlődtem es meghaladtam saját magam?

Figyelt kérdés

Ilyen áron szerintem nem érte meg. Valóban csak egy csendes életet akartam, kényelmes is vagyok es békeszerető. Nem akartam semmi kihívást az életben, csak tenni a dolgom csendben.

De az élet sokszor bedobta a kesztyűt es muszaj volt harcolni, megoldani a nehéz helyzeteket, fejlődni, tanulni.

Engem a sors rugdosott bele a fejlődésbe.

A mai én egy talpraesett nő, aki önállóan él és lezárta az élete nehezebb fejezeteit.

Csak épp csendben es nyugalomban es boldogságban nem volt részem eddig. Most meg már negyvenesként úgy érzem nekem sokkal nehezebb életút jutott, mint az osztalytarsaimnak. Ez faj, mert igazsagtalan.

Sokszor erzem azt, hogy nekem valóban valtoznom kellett, tudás, öntisztelet stb önbecsülés stb kellett fejlődjön, de azert fáj, hogy nem volt könnyebb nekem.

Hogy tehetem túl magam ezen a keserűségen?


ápr. 17. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10-nél nagy pont van.
ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Es most milyen az eleted?

Es milyen lenne, ha nem a multbeli szenvedeseiden ragodnal?

Azt irod, hogy negyvenes vagy, szoval van meg mondjuk 40-50 eved, azt ebben a kesergesben akarod eltolteni a mult miatt? Most is mehetsz tengerre meg szerelmeskesni.


En azt gyanitom, most is gaz vam az eletedben, kulonben nem merulnel igy el az onsajnalatban, h jajj mi volt.

ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le magadban a múltat, ami volt, az elmúlt. Carpe Diem!
ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
14 Ezt hiába mondod, mert az aratást minden ember, te is és én is és más is megtapasztalja.
ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

15 ös latom rá vagy görcsölve a kérdésre es mindenáron rám akarod fogni, hogy rossz dolgokat tettem.

Azért hogy az ember rossz lóra tesz es évekbe telik ennek az árát megfizetni, nem azt jelenti, hogy rossz ember es rosszat tett

ápr. 18. 09:40
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"mások élték az életüket, szerelmeskedtek, tengerre mentek"


Ezt látod te KIVÜLRÖL! Azt, hogy közben mennyit szenvedtek, küszködtek, azt csak az tudja, aki benne volt, te csak a rózsaszín külsöt veszed észre.

ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16-os.Ezt írtam én is.(10-es vagyok)Mi is járunk mostmár a gyerekekkel együtt nyaralni,de azt senki nem tudja(nem is kell)hogy mikor beütött a chf válsag, akkor a férjem 16 órákat dolgozott másodállásba is járt,én meg a 8óra után itthon mindent egyedül,mert kert van,gyerekek,állatok,ő ha akart volna se tudott volna segíteni,mert nem volt itthon.Volt olyan is,hogy csak vajas kenyeret ettünk napokig,de a gyerekeknek akkor is volt gyümölcs, zöldség,hús,szép ruha,a számláj fizetve voltak.Segítségünk nincs, egyedül kellett megoldani.Értelemszerűen volt ekkor kapcsolati mélypont is,fáradtak voltunk,és csórók.De ez nem tartozik,nem is tartozott senkire,nem mondtuk,nem mutattuk.Úgyhogy vannak nekünk is írigyeink most is,nem tudják,hogy mit kellett,és kell letenni az asztalra.Volt olyan kollégája a férjemnek,aki kigúnyolta hogy ennyit dolgozik,és engem leingyenélőzött,mert azt gondolta,hogy én nem dolgozok.Nagyot nézett,mikor megtudta,hogy rendes 8 órás munkám van,meg otthonról van az összes gyümölcs, zöldség amit eszünk.Úgyhogy az,hogy nekünk a gyerekek akkor is,most is minőségi ételt esznek,szép ruhába járnak,van saját házunk,autónk,tudunk menni nyaralni,az nem csak úgy termett.De van aki azt hiszi,hogy igen.
ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
Tudo, hogy te is ilyesmit írtál, csak szerintem ha a kérdezö több hasonló választ kap, esetleg elgondolkodik, miért azt akarja, ami éppen nincs, és miért nem elégszik meg azzal, amit elért.
ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!