Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végül minden nő álma az esküvő?

Végül minden nő álma az esküvő?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy együtt vagyunk a párommal egy jó ideje, együtt élünk, gyerekünk is van már.

Az elején, fiatalabb koromban teljesen "esküvőellenes" voltam, gondoltam, fölöslegesek a papírok...most már az a helyzet, hogy egyre jobban vágyok rá, ha nem is templomira, de egy szerény polgári esküvőre.

A baj csak az, hogy a párom elvált férfi, sosem esett szó erről kettőnk között, még eljegyzés sem volt.

Kicsit elszomorodtam. Van még valaki ilyen helyzetben? Megoldás? Tapasztalat?

Egyre jobban szeretném :(


2010. okt. 26. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Hát az enyém nem, vágynak elég primitív...
2010. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes kérdés. A nők valamiért imádják ezt az esküvősdit.


F

2010. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem, sokakat ismerek, akiknek eszük ágában sincs férjhez menni, sem most, sem később.


Ha engem kérdezel, és azt mondtam a férjemnek, hogy ha igazán szeret, akkor ezt képes kijelenteni ország-világ előtt is, és az aláírásával hitelesíteni. Azt gondolom, hogy akik esküvőellenesek, és akik "jól érzik magukat papír nélkül is", azok egyszerűen úgy gondolják, hogy még nem találták meg azt az embert, akivel képesek lennének leélni egy életet. Addig, amíg az ember ezt nem érzi, addig felesleges is házasodni, úgysem lesz jó vége.

2010. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én is így vagyok. Volt időszakom amikor nagyon szerettem volna, volt amikor azt mondtam, hogy felesleges.

Időről időre előjönnek ezek nálam is. Beszéld meg a pároddal, leehet, hogy teljesítené a vágyadat. Ha még nem is beszéltetek róla, akkor felesleges keseregni, majd ha ő határozottan elutasít, akkor jöhet a kesergés. :)

2010. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A vágyak nem lehetnek primitívek. Ha életcélt írtam volna, akkor mondhattad volna, hogy primitív...az esküvő nem életcélom viszont, csak vágyam
2010. okt. 26. 15:14
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Én nem tudnék mászkálni fehérbe vájt angyalként egy rakás ember előtt. Pedig szép az. Szerintem neki nem fájna egy esküvő, biztosan beleegyezne..azaz majd rájön, hogy ezt akarod:)
2010. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Igen az! Mindössze 1 hónapja volt az esküvőnk, de gyönyörű volt! A kapcsolatunkról nem is beszélve, hogy milyen jót tett neki! A párom teljesen a pozitív oldalára fordult! 6 éve vagyunk együtt.
2010. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
A hónapos vagyok. Nem fehérben voltam, és nem volt egy rakás ember. Az egyik legszebb nap volt eddig az életemben. Van olyan seb a lábamon, ami a sok tánctól még mindig nem gyógyult be! :D Bárcsak soha ne gyógyulna!!
2010. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes kérdés. A nők valamiért imádják ezt az esküvősdit.


Kezdődik a buta általánosítás, nagyon jó...


Amúgy meg utalgass rá, kedves Kérdező...

2010. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

"ha igazán szeret, akkor ezt képes kijelenteni ország-világ előtt is, és az aláírásával hitelesíteni."


Ha igazán szeret, azt érzed.

Egyébként mi ugyanilyen aláírósat csináltunk általánosban, baráti szerződés volt a neve, hogy mostantól örökké.

2010. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!