Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom kéne legyen emiatt?

Bűntudatom kéne legyen emiatt?

Figyelt kérdés

hazafelé vettem egy szál virágot anyukámnak,csak úgy,volt pénzem meg minden,és megtetszett egy szál rózsa.

tök idegesen jött haza,kiabált mindenkivel,teljesen összevesztünk,és végül nem adtam neki oda.

megtartottam,és azt mondtam egy fiútól kaptam (még nem volt egy pasim se)

mert anyukám úgyse gondol soha ilyenre,nem is beszéltünk ilyen dolgokról,csak egyszer,amikor az új szobámat rendeztük be,és felvetettem hogy az új ágyam lehetne kicsit nagyobb :D ...

HAZUDTAM NEKI

pedig ilyet nem szoktam.de mégsincs bűntudatom,mert oktalanul kiabált velem a munkahelyi dolgai miatt

szeintetek??


2010. okt. 25. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kicsit elült a vihar,akkor valld be neki, hogy neki vetted :) Szerintem nagyon meg lesz hatódva, ez mindkettőtöknek jót tenne.
2010. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod.Milyen dolog az,hogy rajtad vezeti le a munkahelyi stresszt? És még csak meg se kérdezte ki az a fiú? Inkább neki legyen bűntudata.
2010. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod. Inkább neki kellene elgondolkodni azon, hogy miért téged bánt a céges dolgok miatt. Holnap, ha lehiggadt, nyugodtan mondd el neki az igazat, hogy a virágot neki vetted, csak nem adtad oda, mert ok nélkül kiabált veled. Lehet, hogy még ő fog bocsánatot kérni. A virágnak pedig holnap is örülni fog.
2010. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki lehet stresszes, ideges.

Egyetértek az elsővel!

Majd a vita után vidd le neki.Biztos örülni fog neki!

Nem nem kell, hogy bűntudatod legyen! neki kéne bocsánatot kérnie! Szia! Sok siket!

2010. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hú,később adjam oda neki?

és valljam be hogy nem is kaptam?

mit szólna S:

lehet hogy inkább azt mondom hogy igen én kaptam,de nem akartam elmondani ,mert őt úgyse érdekli,és akkor lehet hogy belegondol h én mégiscsak a gyereke vagyok...

2010. okt. 25. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda neki!Épp eleget dolgozik,meg idegeskedik!
2010. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy odaadtam neki és bocsánatot kért amiért ideges volt,de azért haragudott kicsit hogy nem mondtam rögtön :D
2010. okt. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!