Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, és mivel tudnék pénzt...

Hogyan, és mivel tudnék pénzt keresni 14 évesen?

Figyelt kérdés

A szüleim egy forint zsebpénzt se adnak, pedig szükségem lenne pár ezer forintra havonta.

Valami konkrétumot tudnátok, amivel pénzt tudnék keresni?


2010. okt. 25. 16:29
1 2
 1/14 Macskajós válasza:
Legálisan sehol:( Online is csak 16 év fölöttire vannak hirdetések.
2010. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem muszáj 100%-ban legális legyen...seft is érdekelne...persze ezt ne írjátok ide, csak e-mailben.

köszi

2010. okt. 25. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Ismerősöket, szomszédokat kell beizzítani, hogy szóljanak, ha kell segítség.

Ilyeneket tudsz csinálni: korrepetálás, ház körüli könnyebb munkákban segédkezés, bevásárlás, kerti munkák, kutyasétáltatás, időseknek számítógéphasználat tanítása, gyerekre vigyázás, stb. De magadnak kell megkeresned, hol tudsz munkát vállalni, mert ennyi idősen csak feketén dolgozhatsz.

2010. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

pl avonozással anyukád nevén

ez olyan félhivatalos. sokat nem tudsz vele keresni, de egy keveset igen

2010. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én pl anno bizsukat csomagoltam. szar meló volt, 2napig nyomtam,de 5000.- megkerestem vele


sztem kérdezd meg munkaközvetítőknél. ne seftelj,semmi illegális. rossz vége lehet

2010. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy seft is érdekel :D Idegentől ilyet ne várj.
2010. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
esetleg vigyázhatsz szomszéd vagy ismerős gyerekekre, vagy korrepetálhatsz valakit ha jó vagy egy tárgyból.
2010. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia én tapasztalatból mondom bármennyire is kell a pénz ne menj bele semmilyen illegális melóba mert nagyon nagyokat lehet sz0pni vele :S:S

17/F

2010. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen! 16 év alatt hivatalosan nem dolgozhatsz, de 15-től szülői beleegyezéssel igen. Viszont 14 vagy, csak az marad, amit javasoltak előttem is. Ház körüli munkák, bár nem írtad a nemed, lányok és fiúk is találhatnak maguknak megfelelőt. A környezetedben szólj a jóindulatú embereknek, hogy elvállalsz kisebb munkákat. Itt a lombhullás, levélsöprés, udvar rendbetétele, esetleg bevásárlás, takarítás. Aztán télen hólapátolás. Sok idős örülne, ha valaki rendben tartaná a portáját, és egy ismerős gyerekben biztos jobban megbíznak, mint egy ismeretlenben.
2010. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ez engem is érdekel:)
2010. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!