Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá őket hogy kint...

Hogy vegyem rá őket hogy kint cigizzenek?

Figyelt kérdés
Hárman lakunk együtt,anyu,tesóm és én.Ők ketten cigiznek ami alapjáraton nem is nagyon érdekel de az már igen hogy emiatt minden ruhám rettentő cigiszagú.Kértem őket menjenek ki vagy nyissanak rendesen ablakot amikor cigiznek de semmi.Itthon már nem is érzem a ruháimon de ha elmegyek valahova nagyon nagyon zavar.Múltkor a szárítóról vettem le egy felsőt és a suliba alig tudtam megmaradni a saját cigiszagomtól amikor én nem is cigizek:S Minden festés előtt anyu beadja hogy jaj ez után kint lesz csak cigizés de ez sose változik.(Egy másik kérdésről jött az ötlet hogy kiirjam a kérdést)
2010. okt. 25. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
A nevemet azért nem látod mert visszavonultam.Így senki nem kötözködik,de ha kint van a név,akkor az összes hülyegyerek belémköt,nekem pedig se kedvem,se időm velük foglalkozni.
2010. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is több helyen olvastam,hogy az ecet erre jó de ezek szerint akkor nem :)
2010. okt. 25. 20:27
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ki,de a lakásba ne tegyél,mert az ecetszag semmivel se jobb mint a cigiszag.Az ablaknyitás többet ér.

Vannak profi szagelfedők:

[link]

De ettől még ugyanúgy nyeled a füstöt,és a káros anyagot.

2010. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!