Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen szerintetek?

Mi legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval nem nagy dologról van szó,és azért itt teszem fel a kérdést,mert ebben a kategóriában normális válaszok jönnek.

Szóval barátommal most leszünk fél éve együtt,és el szeretne vinni étterembe,viszont kicsit össze vesztünk,mert én nem szeretem ha nekem fizetnek,nem tudom miért,de rosszul érzem magamat,hogy más pénze.. stb

Szerintem rosszul esett neki,de én emiatt kellemetlenül érezném magamat,viszon megbántani se szeretném,nekem is rosszul esne ez a dolog.

Szóval szerintetek menjek el vele és hagyjam,hogy ő fizessen,vagy inkább lepjem meg valamivel és ne fogadjam el a meghívást?


2010. okt. 24. 22:24
 1/9 anonim válasza:
77%

Szia!

Szerintem menjetek el étterembe, hagyd hogy ő fizessen.

És max. süss egy tortát vagy sütit, amivel később megleped!


:)


22 L

2010. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,mi a problémád...teljesen természetes,hogy egy férfi meghív egy nőt.Fogadd el.Ha pedig zavar,akkor majd legközelebb visszahívod vmire.Felesleges ilyen dolgokon összekapni,nagyon nehéz lesz a kapcsolatotok,ha már ennyi gondot okoz.
2010. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt az nagyon jó ötlet^^De lehetne egy közös megegyezés alapján is,mondjuk fele fele arányban fizetni.
2010. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ :)

Első: tetszik az ötlet,lehet sütök neki valami finomat :D

2010. okt. 24. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ő szeretné, hadd fizessen. Felajánlod, de tiltakozik, tehát engeded, hogy fizessen. Te is udvarias voltál és hagyod, hogy "meghóditson". ezt szeretné egy férfi ilyenkor érezni, hogy gáláns. Miért ne lehetne?

Legközelebb meg te cserébe elhivod pl. koktélozni, de majd akkor (nem most!) kikötöd, hogy most te szeretnél fizetni, ha nem gond.

2010. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ui.: férjem az udvarlási szakaszban SOSE engedte volna, hogy fizessek. Ő ilyen tipus, meg tudom érteni ezért a párodat.
2010. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem.Hát igen ez mindenkinél más, de amúgy még csak 17 éves,szóval szerintem szép tőle,hogy megszeretne hívni :)
2010. okt. 24. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy szép tőle. Épp ezért hagyd neki, hogy gáláns lovag lehessen ;-)
2010. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor így fogok tenni,köszönöm az összes választ!:)
2010. okt. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!