Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok, mert mások...

Féltékeny vagyok, mert mások már révbe értek. Nagyon szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves leszek, és nincsen barátom. Most tudtam meg, hogy az egyik barátnőmnek a babája kislánya lesz. Örülök a boldogságának, de mégis rossz, hogy nekem még egy darabig nem lesz, pedig fiatalon szerettem volna anyuka lenni. Ráadásul mindigis kislányt szerettem volna, és neki sikerült. Meg egyre több velem nagyjából egykorúnak most lesz gyereke (vagy már van) esküvője, eljegyzése. Nekem meg semmi. Ha bárkinek panaszkodom megkapom, hogy "Fiatal vagy még, mit akarsz ennyi idősen, bőven van időd" Tényleg így van tudom, de mégis olyan rossz érzés, ha belegondolok mindig elszomorodom... :(
2010. okt. 24. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy szánalmas.Normális érzés hogy az ember rosszul érzi magát akkor,amikor másoknál látja azt amre ő régóta vágyik és neki meg nem jön össze.Ez nem irigység,nem is tudom ezt az érzést hogy lehet nevezni de tudom hogy kellemetlen.Lehet neked mást rendeltek az égiek,ne szomorkodj,elképzelhető hogy nem is olyan sokára téged is utól ér a boldogság,és az is lehetséges hogy nem várt módon!:)
2010. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
79%

Akkor gondolj arra, amikor 2-3 év múlva a barátnőid rájönnek, hogy nagyon is ráértek volna még gyereket vállalni meg férjhezmenni, mert nem élték ki magukat, családostul meg már nem igen lehet.

Tudom mit érzel, érzetem már én is hasonlót, de aztán az idő engem ingazolt. :)

Hidd el, lesz ez még fordítva, amikor téged fognak irigyelni a független és szabad életért.

Ne szomorkodj, ha már 3 év múlva szülnél is fiatal lennél! Én 27évesen mentem férjhez, hozzáteszem 11éve voltunk már akkor együtt, és még két év volt, mire babát vállaltunk, és nem bántam meg, hogy ennyit vártam!

Szóval fel a fejjel, eljön még a te időd is!

2010. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, bár nálam azért nem ilyen erős. Én magam választottam a tanulást és engem ez tesz boldoggá. Kapcsolatom februárban ért véget, azóta még nem is próbálkoztam másik kapcsolatot létesíteni, de nem is fogok próbálkozni, ha majd a sors utamba sodorja akkor lesz, ha nem akkor nem. Nyugi, az érzésed normális és az a szánalmas, aki téged annak nevez! 21/N
2010. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

amig depis és irigy vagy,nem is lesz. nézd csajszi: szedd össze magad és sugározz!! azt csípik a pasik!!:) én is sokszor lekonyultam anno-irigy azért nem voltam- dehát ez van. és tudod,ma már azt mondom h hál istennek h 30évesen szültem,mert a férjem az igazi,megérte várni rá :)


kívánok minden jót neked!!

2010. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

Elég szégyen h kis szarkupac az egész baráti köröd. És dicsekednek h mivan a gyerekükkel kit a bánatot érdekli?

Tőlem is megkapod. fiatal vagy igen. anyagi háttered lenne 1 gyerekre? hmm?

30évvel ezelőtt még lehetett szülni 18 évesen is. ugyanis jobb volt az életszínvonal.


Aza bajod h nem tudsz magaddal mit kezdeni azt már mennél lagziba meg szülni. Utána 30éves korodra meg bánnád az egészet míg élnél.

Lehet nem is lehet gyereked akk mi lesz?

18/F

2010. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem vagy szánalmas,Te legalább be mered vállalni,hogy rosszul érzed magad a bőrödben!Sokan még a beismerésig sem jutnak el,és csak köpködnek másokra,miközben fennen hirdetik,hogy Ők bezzeg milyen jól érzik magukat huszonakárhány évesen egyedül,szingliként,és milyen jó nekik...

Figyelj,Te legalább tudod,mi a gondod,és látom,próbálsz tenni ellene,csak most kicsit elkeseredtél.Ez természetes.Ne aggódj,mikor éppen nem is várod,akkor talál Rád a boldogság!

2010. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy szánalmas, Én is irigykedem sokszor másokra, de tudom eljön egyszer az Én idöm is. Csak az a nagy baj, hogy elkésve érzem magam.

Ha gondolod írj Nekem egy privátot és ismerkedjünk.


21/F

2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vagy semmiről lekésve. Ha 40 évesen teszed fel a kérdést, még csak-csak megértelek, de így..


Én 23 éves vagyok, eszem ágában sincs még szülni, még nagyon gyereknek érzem magam ehhez. Számomra jelenleg más fontos, arra koncentrálok. Ilyen is van.


Ne akarj versenyezni, nem leszel attól kevesebb, ha évek múlva szülsz. Sőt, addig te másban tudsz kiteljesedni, tapasztaltabb leszel. 5 év múlva is fiatal leszel.

2010. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is érthető amit érzel,csak arra vigyázz ,hogy emiatt ne tegyél bántó megjegyzéseket azokra a barátaidra,akik mostanában szülnek vagy házasodnak,mert az már rosszmájú dolog és tönkreteheti a barátságokat-tapasztalat
2010. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Na tessék, látod csajszi ne keseregj! Gondolom az utolsó válaszolón kívül is vannak bőven akik érdeklődnek irántad. Csak légy nyitott:)


És annak a kedves válaszolónak üzenném aki azt írta, hogy majd megbánjuk mi fiatalok, hogy ilyen hamar elköteleztük magunkat: Ne általánosíts. Nem vagyunk jósnők, hogy tudjuk miből mi lesz. Most azt érzem megtaláltam a szerelmet, az egyetlent akit saját magamnál is jobban szeretek. Nekem ez 18 évesen jött és nem bánom. Azt sem hogy eljegyzett. Majd aggódni ráérek akkor, ha ott a baj. Bár remélem nem lesz:)


20/L

2010. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!