Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?...

Miért ilyen velem az anyám? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szokott szidni, az előbb például azt mondta rám, hogy egy "pazarló f.sz" vagyok, azért mert délután felbontottam egy palack teát, amiből nem ittam többet. Meg sokszor azt mondja, hogy egy dagadt disznó vagyok, meg milyen nagy fejem van. Egyszer elkezdtünk elég komolyan beszélgetni, és azt mondta, hogy csak miattam házasodott össze apával, mert terhes lett velem. Szerintem ő el is vetetett volna,de apa nem akarta.(ezt nem tudom így biztosra, csak így gondolom.) Meg én kiskorom óta inkább "apás" vagyok, mert vele valahogy mindig jobba kijöttem. Ezt is szokta mondogatni, hogy reggel elmegy dolgozni, és ne várjuk haza, mert mi majd úgyis olyan jól megleszünk ketten, úgy megértjük egymást.

Ja meg mindig az én szobámba van.Pedig van nekik egy közös szobájuk apával, de azt mondja hogy ott azt kell nézni amit apa akar. Közbe meg apa úgyis megengedné neki, hogy azt nézzen amit akar. Mert ő soha nem mondja azt senkinek, hogy nem, ha mástnem akkor húzza egy kicsit a száját, de belemegy. Én meg nem akarom, hogy mindig a szobámba lógja. Kb. fél tíz körül le szoktam feküdn aludni, és ő meg hogyha akar nézni valamilyen filmet, akkor nézi. Nem egyszer volt már olyan, hogy kiküldtem, mert nem tudtam aludni, mert ment a tv. És olyankor meg ő sértődik meg. Egyszer még régebben azt mondta, hogy reggelre meg fog ölni. (akkor is azt mondtam neki, hogy ne nézze a tv-t nálam.) Én kimentem a konyhába sírni. Ő meg ordított velem, hogy ne bőgjek, mert odamegy, és akkor nagyon meg fogom bánni.

De néha meg tök jól kijövünk együtt. (egy darabig.)

13/L


2010. okt. 24. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű nem skart téged,apukád igen,elvette őt,de sajnos a házasságuk nem jó,ezért utál téged mert téged hibáztat a saját szar életéért...
2010. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én megmondanàm apukàmnak, hogy intézze el anyukàt mert megyek a gyàmhatósàgra és anyuci nem làt engem többet :)..

ha az anyai szeretet nincs is meg benne a tisztelet minimum..

fordítva is!

2010. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg pazarló f*sznak hív addig be ne tegye a lábát a szobádba!És ezt meg is mondhatod neki nyugodtan!

Attól mert az anyád ne mondjon ilyeneket...

Meg miaz,hogy azt mondja reggelre megöl?Erről apukád tud?Ha nem akkor sürgősen mondd meg neki.

Nem lehetne úgy megoldani,hogy édesanyád kap egy külön szobát vagy a tiedet és így te átköltözöl apukádhoz?

2010. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
46%
ha anyám eztcsinálná velem én megölném.
2010. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van kb de nálam apám néz semminek :( Ő nem mondja, de rosszabb, mert érzem, érezteti :( Megértem a helyzeted! Én már csak várom hogy elkerüljek innen... addig meg tűrök....13/L
2010. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Azért olyat nem mondhat egy kislány az anyjának, hogy ne jöjjön be a "szobájába", mert az valójában nem az ő szobája, hanem a szüleié. Azaz ott tévézik az anyuka, ahol akar. Viszont tényleg nem kellene így beszélnie a lányával.
2010. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mentőt is hívnék hozzá, ha azzal fenyegetőzik, hogy megöl.
2010. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát,az drága nem a te szobád.

Sőt,ha jól értem apád nem dolgozik,tehát anyád még őt is eltartja..ne csodálkozz,hogy kivan.

2010. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó valamit nagyon félreértettél, mert apa is dolgozik, ugyanúgy mint anya. Tehát nem anya tartja el apát is. Csak anya mindenre sajnálja a pénzt, és valószínüleg azért pazarló f.sz-ozott le.
2010. okt. 25. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Apukád tud azokról, amiket anyukád mond rád és ahogy bánik veled? Feltétlen meg kell mondanod apukádnak, ha máskor nem, amikor kettesben vagytok, és anyukád nincs otthon. Hátha ő tudna anyukádra hatni.

Ne haragudj, de nyilván azért lett a te szobád megépítve, hogy a tied legyen, és igenis a gyereknek is kell egy úgynevezett magánszféra, ami csak az övé. És tiszteletlenség is anyukádtól, hogy nem érti meg, neked időbe le kell feküdnöd, mert suliba kell menned másnap (gondolom korán).

2010. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!