Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Mennyire...

Hogy is van ez? Mennyire igényes a párod?

Figyelt kérdés
Sokszor azt olvasom egy-egy kérdésre adott válasznál, hogy nem lenne ennyi megcsalás, meg tönkrement kapcsolat, ha a nők pl. szülés után sem hanyagolnák el magukat, fodrászhoz járnának, meg nem kinyúlt melegítőben élnék az életüket, ledobnák a fölös kilóikat, stb. A férjeitek, párotok mennyire ügyel arra, hogy ne aludjon ki a tűz közöttetek? (Gondolok itt arra, hogy részéről sincs mackóban tévézés kétnapos borostával pl.)
2010. okt. 24. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem bírtam volna egy alkoholtól bűzlő, dohányszagú férfi mellé befeküdni az ágyba, nem még lefeküdni vele.Az ilyen nőket nem is értem.Az én férjem (15 éve vagyunk házasok)35 éves, és mondhatom, hogy igenis igényes.A mindennapi zuhanyozás az alap, üzleti ügyeiből kifolyólag öltönyben jár, de itthon sem kitérdesedett mackóban, hanem tréningruha, borotválkozni 2 naponta,/ de én imádom a borostát:))/, fodrászhoz eljár kéthetente a fiunkkal, szóval minden téren szerencsés vagyok vele, imádom is a mai napig.
2010. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

az én párom totál igényes. rendszeresen borotválkozik,hajat nyír,körmöt vág, rendben tartja magát (mindenhol, ha érted mire gondolok). szeretkezés előtt is megmosakszik, szóval ügyel a higiéniára.

volt egy idő, amikor pocakot eresztett, de fogta magát, és diétázni kezdett, és most soványabb, mint mikor megismertem.

Normális, férfias ruhákat hord, itthon sem hord elnyűtt mackót...

Egy szavam nem lehet rá!

2010. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi még nagyon fiatalok vagyunk, de szerintem erre kortól függetlenül, egy jó kapcsolatnál nagyon kell figyelni. Persze nem baj ha néha ketten mackóban tvzünk ..Otthon az a kényelmes. Nem itt kezdődik a baj.. De alapvetően csak azért, mert biztonságban érezzük magunkat NEM SZABAD elengedni magunkat...Szerintem. Mi majdnem 3 éve vagyunk együtt, és csak apró dolgokban vettem észre hogy kényelmesedik.. Szóval nem nagy a baj. Nem böfög az arcomba, meg ilyesmi :) De nem rohan el csak azért hajat mosni, körmöt vágni, és borotválkozni, mert találkozni fogunk ( amúgy is imádom a borostát ) , de néha úgy kicsípi magát, hogy csak tátom a szám ^^ Szinte mindig jó illata van, de régebben rendszeresen használt parfümöt, mostanság már csak nagyon nagyon ritkán :) Pl ez eléggé hiányzik.. De pl a körmeire még mindig ugyanolyan kényes, mint az elején is volt :D Szépek is neki..Csak mostanság elkezdte rágni a bőrt a körmei mellett, és ez eléggé zavar.. Elég vicces/bohókás ember, akinek látszólag mindig jó a kedve, és szerintem az elfojtott stressz miatt van ez..Remélem leszokik róla :) Talán ez zavar a legjobban.


18/L

2010. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én abszolúte nem hanyagoltam el szülés után magam, sőt már a kezdetektől nem volt rajtam fölös kiló..kis dicsekvés, bocsi :)

No, ezzel szemben a párom egy olyan ember, akit nem igazán érdekelnek a külsőségek, nem is nyomja fel ezért az én egómat sem, már ha érted mire gondolok. Nem dicsér, alig veszi rajtam észre, ha pl fodrásznál voltam, vagy más színe van a hajamnak. Kicsit bánt is a dolog..

Neki a napi tisztálkodásban úgy általában kimerül az ápoltság fogalma. Az öltözködésre is ez igaz, nem hord mackót, de itthon nem érdekli miben van.

Ő ilyen, s ezt nem igazán tudom befolyásolni. Nálunk ez megy

2010. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk, amikor megszületett a fiam, igencsak megváltoztak a dolgok. Babázó kismamaként volt egy olyan időszak az életemben, amikor szó szerint már annak is örültem, ha volt időm reggelente rendesen megfésülködni. (A párom nem panaszkodott, de akkoriban egyébként is boldogabbá tett minket egy nyugodtan átaludt éjszaka, mint a lepedőakrobatika. :) )A fiam egy örökmozgó, ráadásul nagyon kíváncsi, és ha nem foglalkozom vele, hát keres magának szórakozást. (Ennek "köszönhetően" megszerelte már a laptopot, a DVD-lejátszót, és nagyon hamar megtanult egyedül közlekedni a lakásban, ajtót kinyitni, stb.) Az első egy évünk nem a szépségápolásról szólt, ami persze nem jelenti azt, hogy átmentem volna koszos, szőrös ősnőbe, de jóval kevesebb időm volt magamra, mint addig. Áldásszámba ment, ha Anyum kicsit foglalkozott a kicsivel, olyankor próbáltam rendbe kapni magam, megszöktem egy fodrászhoz, stb. Aztán szép lassan kialakult a napirend, és ma már könnyebb a dolgom. Néha most is van olyan, hogy séta közben kapom be a reggelit, de már van időm újra foglalkozni magammal is.


Ami a páromat illeti, ő világ életében igyekezett adni magára, de én például szeretem az igényes melegítőket, és idehaza nem is vagyok hajlandó másban lenni. Nála sem zavar tehát. Bár ez nem tudom, mennyire számít "Mackóruhának". A borosta csak csók közben zavar, mert szúr. Amit nem bírnék elviselni, az a piaszag, meg a mosdatlanság, de ezzel soha nem volt problémám, a víz és a szappan természetesen állandó jelenlétével tiszteli meg az otthonunkat. :)

2010. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Jó olvasni, hogy azonos, vagy majdnem azonos hullámhosszon vagytok a párotokkal. (Néha sajnálom, hogy a kismamák könyvébe csak az anyukák súlyát vezetik, mert bizony érdekes lenne látni, hogy az apukák súlya hogyan változik.)Néha nekem is mondogatja a férjem, hogy azt a 3-4 kiló fölösleget ledobhatnám már magamról, ami valahogy hozzám nőtt a két gyerek születése után. Az ő 13-14 kiló fölöslegéről azonban nagy a csend :)) A többivel -borotválkozás, hajmosás, ápoltság- nekem sincs problémám.
2010. okt. 24. 14:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Most nehogy már azon a 3-4kg fölöslegen akadjon ki a párod :) Rajta talán nincs? Vagy nem magadért szeret?
2010. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátom, akinek nem kicsit nagy elvárásai voltak velem szemben. Úgy figyelte, hogy van-e egy pattanás vagy mitesszer az arcomon, mennyire sima a bőröm, van-e rajtam stria, milyen a körmöm. Nem egyszer volt komoly veszekedés emiatt, mert én is nagyon odafigyelek magamra, de pl. a "nehéz napokon" minden szépségtrükk ellenére csúnyább az arcbőröm. Aztán vizsgaidőszakban felszedtem 5 kilót, mert éjjel tanultam és ettem olyankor, hogy ébren maradjak. Minden egyes nap szóbahozta. Azt is kifogásolta, hogy reggel, felkeléskor nem vagyok csúcsformában. Azóta már szakítottunk és óriási megkönnyebbülés volt.

Ja és azt megjegyzem, hogy ő sem volt egy álompasi, igaz a teste nagyon jó volt, de az arca nem volt nagy szám, rajta is volt pattanás és ő sem volt egy adonisz kómás fejjel reggel 6kor.

2010. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett lepontozni, már bánom, hogy válaszoltam...
2010. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Első! Ne foglalkozz másokkal, csak egyeseknek fáj az igazság vagy féltékenyek, mert az ő párjuk elhanyagolta magát.
2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!