Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Meddig lesz ez így?

Mit tehetnék? Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak én az apukámmal lakok együtt. Van neki barátnője, kb. fél éve. Először is szerintem eléggé kihasználja apát. Mindenhova elviteti magát pl. szomszéd város, étterem stb. szóval eléggé lehúzza anyagilag. Apa rengeteget költ rá, a nő helyébe én már rosszul érezném magam. Albérletben lakunk és apának nem túl sok a fizetése, de ha nem költene a barátnőjére ennyit, akkor simán kijönnénk belőle. Most a szünetbe Sopronba fognak menni, ami tőlünk az ország másik végében van. Én ismerem apát, és tudom, hogy egyáltalán nem szeret utazni, csak a nő miatt megy el. A másik meg az, hogy ez a nő nem valami kedves velem, mindig meg akarja mutatni, hogy ő az okosabb, jobb nálam. nem féltékeny vagyok, én nagyon bizakodva álltam hozzá ehhez a kapcsolathoz, de úgy érzem hogy kicsit ki akar zárni az ő hármójuk (van egy fia is) életéből. mintha én csak egy fölösleges 4. lennék. Szerintetek meddig fogja tűrni ezt apu? elég határozott nő és eléggé befolyásolja. de szerintem egy férfit nem lehet megváltoztatni és végül a nő fogja otthagyni apát, vagy fordítva.

15/l


2010. okt. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos elég nehéz eset.

ha apukád szerelmes, akkor Ő nem is veszi észre ezeket a jeleket, amit Te.

Had menjenek Sopronba, hátha a kettesben eltöltött idő ráébreszti, hogy nem jól választott.

Próbálj beszélni apukáddal négyszemközt!

2010. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek kell fúrni? Ha ez jó így neki, hagyd békén, és ne hisztizz azon, hogy nem rád költi a teljes fizetését, pár éven b elül te úgyis lelépsz az aktuális kannal. Ne légy már önző.
2010. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bonyolult helyzet. Szerintem írd meg a Kék Vonalnak e-mailben, vagy beszélj velük telefonon, ők gyerekek-tinédzserek problémáit segítenek megoldani. www.kek-vonal.hu
2010. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni apukáddal, de ne bántsd meg és ne erőltesd rá a véleményedet, egy pillanatig se érezze azt, hogy az ő boldogsága ellen vagy. Mást nagyon nem tudsz tenni sajnos, de abban biztos lehetsz, hogy az édesapádnak te vagy a szeme fénye és téged szeret a legjobban a világon, akkor is, ha egy másik nő jön a képbe, szóval emiatt nem kell aggódnod:)
2010. okt. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!