Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az embernek élete...

Hogy lehet az embernek élete során több szerelme is?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én még ebben tapasztalatlan vagyok. Én 3 és féle szeretek egy fiút, és ha szakítunk is, el nem tudom képzelni azt, hogy még egyszer szerelmes legyek. Másik párom biztosan lenne, de szerelmes nem tudnék lenni. Úgy érzem, ő az, akivel mindent megosztok, magamat adom előtte és imádom úgy ahogy van. Ő az első szerelmem. Olyan furcsa számomra hallani azt, hogy párok szakítanak hosszú évek után, és szerették egymást, iwiwen meg ilyeneken is 100 fotóval meg versekkel bizonygatják hogy mennyire szerelmesek, de félév vagy 1-2 év után már mssal csinálják ugyanezt. Hát én ezt el nem tudom képzelni magamról. Hogy van ez? Vagy én vagyok a hülye? 23/l
2010. okt. 22. 20:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ő ez első és egyetlen igaz szerelmem az életemben.
2010. okt. 22. 20:07
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, fél év vagy 1-2 év után már másik partnerrel csinálják ugyanezt.
2010. okt. 22. 20:08
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Ő neked az első. Túl szerelmes vagy.

Most így látod.

Ha kivágna mint macskát szarni, akkor máshogy látnád.

Ennyi.-.-

2010. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Úgy van, hogy amikor együtt vagy vele, el sem tudod képzelni az életet nélküle. De ha valami miatt szétmentek, akkor az benned is egy komoly változást idéz elő. Gyász, önvizsgálat, új élet kezdése... és amikor elkezdted, abba bizony új szerelem tartozik, nem a régi.

De mindegy is, az a jó, ha el sem tudod képzelni :)

2010. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy hülye, én ugyan így vagyok vele:)) 20/L

mi is 3 éve vagyunk együtt:)

2010. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
A szerelem múlandó a nagy rózsaszín felhős érzelmek pár évig tartanak, utána lehet hogy egy életeán át szívesen gondolsz vissza rá de nem leszel füllig szerelmes.
2010. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek egyetlen igazi szerelme van, a többi az csak "majdnem", csak az a helyzet, hogy az igazi és a majdnem között nagyon halvány a határvonal, látszólag nagyon hasonló az érzés, mégis, amint az igazi megvan, akkor vesszük észre, mekkora a különbség.
2010. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is az a jó, ha nem tudod nélküle elképzelni most. De az is beletartozik, hogy tapasztalatlan vagy. Az ember nem "ugyanúgy" lesz szerelmes idővel másba, a szerelmet is megtanulja az ember. Én 3-szor voltam szerelmes életemben (ne keverjük össze a vággyal, szerelmes voltam), és mindhárom más volt, máshogy "lángolt" és persze másért is. Ahogy én látom, először volt a nagy rajongás, az "utópiagyrátás", láttam a tökéletes kis életem a tipikus fehérkerítéses házban, sok gyerekkel stb. Ennek mikor vége lett, bennem is vége lett valaminek, de más jött a helyére. A második szerelem nem tartott sokáig, maximum 2 évig. Ott már más dominált mint jövőkép, és mást is tartottam szerethetőnek benne. A harmadik most tart. Lehet, hogy kiégtem, de arra jöttem rá, hogy az ember a földön élő mondjuk 4 milliárd férfiból jópár millióval le tudná élni boldogan az életét.

És az jó nagy véletlen, hogy a pótolhatatlan nagy ő-t mindenki a lakóhelyétől mondjuk 50-kmre találja meg. Az a lényeg, hogy légy boldog, és mindegy hányszor, hogyan, milyen "jól", de érezd hogy szerelmes vagy, és szeretve vagy.

2010. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 éve vagyok együtt a párommal, úgy h volt egy 1 hónapos szünetünk. Előtte 1,5-2 évig halálosan nagy volt a szerelem. Aztán jött egy olyan korszak h csak voltunk, megszoktuk egymást, sokat vitáztunk stb. Aztán jött a szünet. 1 hónap. Azalatt jöttem rá h nekem nem kell másik fiú, vele szeretnék lenni. De nem mondom h ugyanolyan halálosan szerelmes vagyok.

Ezt ő is tudja. Most pedig bátran állítom h sokkal jobb a kapcsolatunk mint előtte. Nem kérjük egymást annyira számon, nem akadunk ki semmi apróságon, nem akarjuk egymást bírtokolni.

20/L

2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mer tkülönböző életszakaszokban különböző dolgokra van igényünk, nem minden szerelem egyforma, de ha megtaláltad az igazit tudni fogod pláne ha van összehasonltási alapod.


nem találkoztam a nagy Ő-vel 18, 22, stb évesen, változtam, nyilván addig ő is. akkor találkoztunk, amikor kellett...

2010. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!