Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglakolnak e valaha is azok...

Meglakolnak e valaha is azok akik masokon zsarnokoskodnak? Mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az apropot az adja ,hogy nekem nap mint nap egy ilyen ember mellett kell leteznem.Reszletekbe most had ne menjek.Sajnos az ilyen emberek tapasztalatom szerint soha nem ismerik be h. hibaznak mert konoksaguk elvakult nezeteik miatt ez lehetetlen!

Csak a sors kenyszeritheti e ra oket arra, h. leszalljanak a magas lorol?


2010. okt. 22. 07:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
nem :) 19 éves vagyok. Engem bántottak áltsulitól kezdve szinte végig. Esküszöm neked h senkit sem bántottam, ha gúnyolódni akartam volna, még esélyem se lett volna, mert nem tudtam volna ki előtt csinálni. Olyan vagyok mint a filmekbe azok a kis lúzerek, akiken röhög mindig a suli.
2010. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
kedvességet adtam mindig, és negatív dolgokat kaptam vissza. Kicsináltak mindenhonnan, de sose tudták miért. Utólag megbánták ahogy nőttek, és rájöttek milyen gyerekesek voltak, csak azt nem vették észre h mennyit sértettek bennem
2010. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy mások nem kapták-e vissza, amit veled tettek?
2010. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
háát, ha vissza is kapták, akkor igen jól leplezik, mert látszólag mind vígan éli világát
2010. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást egyszer fent egyszer lent! Várj türelemmel, az élet ha számodra kicsit későn is, de téged fog igazolni! Hiszek benne, hogy ők is fognak szenvedni.
2010. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
igen,a volt barátnőm elhagyott egy másik srácért ezért nagyon utáltam,mert jól megvoltunk egyik pillanatról a másikra ott hagyott nem mondta,hogy miért csak le lépett,azóta kiderítettem,hogy a srác elhagyta őt egy másik lányért van isten!
2010. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
mondjuk ilyen nekem is volt, h kidobott egy pasi az exéért, aztán a csaj már nem akart vele kibékülni szval 2 szék közül padló... aztán szenvedett az ex végett, majd végül összejöttek, aztán 1 hónap után dobta a csaj :) Csak sajnos én nem érzek semmiféle kielégülést, mert ettől függetlenül én is ugyanugy szenvedek, jó már nem miatta, hanem úgy alapból... na de nem siránkozok :D
2010. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
utolsó ne szomorkodj jöjjünk össze:D
2010. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyünk már egy kis különbséget, emberek!

Az, hogy a szerelmetek elhagyott másért, egy természetes dolog - most azért kellene bűnhődnie, mert egyszerűen nem tudott szeretni titeket? Nem hiszem, hogy külön nektek szóló, ártó szándékkal jöttek össze mással az említett emberek, hogy nektek azért is rossz legyen...

2010. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
igen csak én akkor megmondom a szemébe,hogy figyelj van valakim,és ne folytassuk. de ő lelépett a szemembe röhögött mikor kérdeztem tőle,hogy minden ok velünk? gerinc kell ehhez.
2010. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!