Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gazdag lennél, mit változta...

Ha gazdag lennél, mit változtatnál?

Figyelt kérdés

Mit vennél meg?Mit nem tennél meg soha többé?Mit váltanál le?Hordanál új márkákat?stb stb.


A kérdés onnan jött,hogy érdekes módon ha valami gazdag ember feltesz egy kérdést azonnal lehurrogják,"ha én gazdag lennék én bezzeg nem vennék még akkor sem 100ezres kabátot,laptopot stb.."


Szerintem,ha meg gazdag lenne ő is venne jobbat..Ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 21. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vennék egy 3 háló+nappalis kertes házat, megépíteném álmaim üvegházát és madárházát. Ezeket kihasználva vállalkozást indítanék. Szülnék még egy gyereket. És minden évben elmennénk nyaralni Balaton, Velencei tó vagy Horvátország uticéllal.
2010. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hmm, hát nem dolgoznék többet, utazgatnék állandóan, ha itthon vagyok programjaim lennének a napra, hogy ne unjam magam, (sport, szórakozás) és kerülném a szervezetet károsító anyagokat keményen. Ha már jól élhetek akkor élhessek sokáig.
2010. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát:D én vennék egy kis kényelmes lakást a párommal, beiratkoznék tanfolyamra, vagy magántanárt fogadnék és nyelveket tanulnék, páromnak fizetném az egyetemet, lenne egy kis robogóm is, félretennék pénzt bankba fogadott anyukám öregkori napjaira, hogy nyugodtan menjen nyugdíjba, és a többi pénz meg onnan ki lenne neki pótolva. Anyámat meggyógyíttatnám, megvenném neki a kellő gyógyszereket, egy klinikára küldeném, pszichológust fogadnék mellé, hogy megtanulja feldolgozni az őt ért traumákat, helyreálljon az önbecsülése.
2010. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vennék egy gyönyörű házat magamnak plusz anyukámnak is. Saját házam szépen berendezném, de nem csilli-villin, csak hogy olyan takaros legyen. Anyukámnak nem szólnék bele, hogy rendezi be a házát, de adnék rá pénzt neki :) Kb ennyi.

Talán kicsit bátrabban költekeznék, mert én még egy 400 Ftos bizsu ékszerre is sajnálom a pénzt.

2010. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!