Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gazdag lennél, mit változta...

Ha gazdag lennél, mit változtatnál?

Figyelt kérdés

Mit vennél meg?Mit nem tennél meg soha többé?Mit váltanál le?Hordanál új márkákat?stb stb.


A kérdés onnan jött,hogy érdekes módon ha valami gazdag ember feltesz egy kérdést azonnal lehurrogják,"ha én gazdag lennék én bezzeg nem vennék még akkor sem 100ezres kabátot,laptopot stb.."


Szerintem,ha meg gazdag lenne ő is venne jobbat..Ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 21. 16:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Maradnék az aki vagyok, olyan vállalkozást csinálnék amit az unokáimnak is átadhatok. Ha pedig tényleg sok pénzem lenne, plusz segítenék a rászorulókon. Szabadidőmben Choppera-l utaznék Európában, szívnám a Kokaint élvezném az életem ;)
2010. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
több ruhát vennék. és külföldön is mernék ruhákat venni, nem gondolva a pénzre.
2010. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elköltöznék Szolnok megyéből,vennek a Peugeot cc-t,házat,szüleimnek segítenék,csinálnék egy saját fodrász üzletet.Én nem utazgatnám el,és nem vennék márkás cuccokat,inkább a lakásomra fordítanám v a vállalkozásomra. :)
2010. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Vennék egy emeleti házat az Andrássy úton vagy a Váci utca környékén, berendezném műteremnek. Amúgy a másik, hogy ökogazdálkodást hoznék létre valahol Angliában (jóóóóó nagy legelőket vennék jóóó sok állattal :D)

és sajtot készítenék, zöldségeket, gyümölcsöket termesztenék, állatokat tenyésztenék...

2010. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit takar a gazdag? 10 millát vagy 100-at? Nem mindegy. Egyébként ruhákat, cipőket, számítástechnikai eszközöket vennék és utaznék a világban körbe körbe. Ha "csak" 10 milliót vágnának a fejemhez, nyilván lekötném a nagyobb részét és kamatoztatnám, esetleg részvényeket vásárolnék. (Nyilván a 100 millióból is befektetnék és lekötnék, de ugye abból még mindig több marad...)
2010. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Házat vennék, ha még mindig lenne pénz, akkor utazgatnék és hogyha még mindig, akkor nyaralót vennék, aztán ha még mindig van, akkor kocsit.
2010. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amit nem vennék, drágább ruha(a legkevésbé érdekel mi a márkája), ékszerek, bármi ami rongyrázásra való, nem költenék úgynevezett wellness szolgáltatásokra. Bizonyíték, hogy ilyenre sokkal többet költ a legtöbb nálam csóróbb.


Amire költenék az egy megfelelő ház a megfelelő helyen, de nem puccosat, hanem lakhatót. Aztán informatikai, elektronikai eszközökből az igényem szerint vásárolnék, de itt is kerülve a nagyon rossz ár-érték arányú dolgokat. Autóból nem tartanék sportkocsit, terepjárót, lenne egy 5 személyes személyautóm, és egy 9 személyes buli kisbuszom. Utazásra lenne pár célom ahová mindenképpen el szeretnék jutni, de főleg gyalogtúrák hegyekben, kerékpártúrák, tájfutó versenyek látogatása amiket összehoznánk barátnőmmel és a barátaimmal. A kedvenc ételeim nem változnának, mert azok ma is olcsón elérhetőek, és lehet hogy gyakrabban innék neves söröket, pl. német búzasöröket, de továbbra is innék pl. Sopronit.

2010. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja amúgy mi a gazdag?! Relatív!

Én elköltöznék pl. Rioba a 2 gyerekemmel, férjemmel és ennyi. A többi itt is megvan...

Ez nagyképűen hangzott, bocsi de tényleg így van.

29/N

2010. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon luxus dolgokat nem vennék gyémántal kirakot telefont, vagy méregdága ruhákat mert nem nincs értelme, egyszerüen nem éri meg az árát, cipőböl nem kínait vennék hanem egy normál bőr cipőt de 15 e. nem adnák többet bármilyen márkás cipőért mert ugyanúgy lejárnám a sarkát.
2010. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szinte mindent, kimennék Olaszországba, stb...
2010. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!