Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek ajándékba?

Mit vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Cserediáknak megyek Erdélybe 1 hétre.

Szeretnék vinni a lány apukájának, anyukájának és a 23 éves testvérének meg természetesen a lánynak is.

A lány most lesz 15 éves decemberben. Nagyon csajos szóval szeret sminkelni és mindene van smink terén.

Az apukának természetesen bort szeretnék vinni az anyuka tavaly szakácsfüzetet kapott szóval az most idén kilőve.

A nővére pedig 23 éves.

Valami magyarosat szeretnék vinni, ami Romániába nincsen. Sport csokit azt dögivel kapni fognak :)

Ötletek?


2010. okt. 20. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, vagy mennyire ismered az ízléséd, de én a kiscsajnak valami táskát vinnék, legalább is ez ugrott be elsőnek. a nővérének szerintem nyugodtan vihetsz valami bon-bont, de valami jó minőségűt, vagy valami jó könyvet, ha szeret olvasni. anyukának meg mondjuk, nem tudom, jó ötlet-e, én vinnék valami szép fénykép albumot, a nők szeretnek fényképeket pakolgatni, és azokból is vannak szép borítók. vagy valami hasonló témájú dolgokat tudnék elképzelni. remélem segíthettem, vagy legalább ihletet adtam.
2010. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lánynak én is vagy tákát vagy valami neszeszert vinnék, a nővérnek szintén.Derítsd ki, hogy anyuka szeret-e olvasni, ha igen,akkor könyvet, apukának valami jó minőségű bort.Illetve vinnék mindenkinek egy Budapest feliratú szatyrot.
2010. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!