Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy 10 éve vagyunk együtt a párommal, de a szüleink még soha nem találkoztak egymással?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok. Hol és milyen keretek között mutatnátok be egymásnak a szülőket?
2010. okt. 20. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, egy éve vagyunk házasok. A szüleink csak az esküvőn találkoztak. Előtte se, utána se. Eleve nem egy korosztály, apukám fiatalabb a férjem idősebb testvéreinél (!) , így anyósomék 70 felett vannak. Ráadásul kb. 350 km-re laknak tőlünk.
2010. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létszükség a találkozás hiszen ti vagytok egy pár nem a szülők...mármint amíg házasok sem vagytok addig meg abszolút semmi szál nincs közöttük.

Csináljátok úgy ahogy nektek jól esik, erre nincs szabály. Áthívni őket, közös ebéd vagy vacsi, mindegy.

2010. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

A mi szüleink az eljegyzésen találkoztak először, ez viszont nem 10, hanem 2 év után volt.

Ha komolyan gondolja, kötelezze el magát, ha nem gondolja komolyan, ne húzzátok egymás idejét (főleg a férfi ne a nőjét). Ha valamit akarsz, azon nem kell ennyit gondolkozni, csak ha egy jobbra vársz, azon.

Úgyhogy nekem inkább a 10 évről van véleményem, bár nem ez volt a kérdés.

Félre ne értsd, tudom, hogy a papír nem garancia semmire, de az elköteleződés szándékát jelenti, és a szándék nagyon fontos.


Ha csak a bemutatás a problémád, hívjátok meg ebédre a szülőket akár magatokhoz, akár vendéglőbe. Ez lehet akár jövő szombaton, de lehet valakinek a szülinapján, névnapján, esetleg karácsonykor vagy 2 ünnep között.

2010. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A mi szüleink együtt járnak ide-oda, nélkülünk:)

Mi szerveztünk nekik anno közös programokat már eleve, anyáknapi virágkiállítás, közös ebédek nálunk.

2010. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb, ha ti csinálnátok egy ebédet, ahova meghívjátok mindkét szülőket.
2010. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A mi szüleink az unokájuk keresztelőjén találkoztak először egymással akkor a fiam 4-hónapos volt ez a megismerkedésünk után 11-évre volt.

Itt sem nagy a távolság 140km de olyan alkalom nem volt ami miatt hamarább is találkozhattak volna.

2010. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

se egy temetés se egy esküvő vagy valami hasonló családi esemény nem történt, ahol tudtak volna találkozni?

csak úgy elhívni őket sztem nem olyan jó, mert félreérthetik, hogy mit akartok hirtelen tőlük 10 év után, szóval inkább várd ki a megfelelő alkalmat. szerintem

2010. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha nem hiányzik senkinek sem ez a találkozás (sem neked, sem a párodnak, sem a szüleidnek, sem az ő szüleinek) és megvagytok így is mindnyájan, akkor véleményem szerint rendben van a dolog. Ti így éltek.


Ha nem kell egyikőtöknek sem azt hallgatnia otthon, hogy mi jobban támogatunk, mint a másik szülőpár, stb. tehát nincs áskálódás egymás ellen, akkor is oké a dolog.


Abban viszont igazat adok az egyik előttem szólónak, hogy 100 km nem lehet kifogás, a mi országunk nem egy nagy hely, nincsenek benne távolságok.

2010. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia :) azota meg volt a talalkozas?
2016. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem rokonok miert is kene talakozni hiszen ti se vagytok rokonok csak osszealltatok
2016. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!