Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy 10 éve vagyunk együtt a párommal, de a szüleink még soha nem találkoztak egymással?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok. Hol és milyen keretek között mutatnátok be egymásnak a szülőket?
2010. okt. 20. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Elég furcsa,hogy a 10 év alatt még soha nem futottak össze a szülők! De van ilyen! Hívjátok meg a másik szülőpárt egy vacsira vagy ebédre.
2010. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
100 km van a szüleink között.
2010. okt. 20. 20:19
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ahány ház, annyi szokás, ahogy mondani szokták. Igazából szerintem nem gond hiszen ha nem vagytok házasok akkor ők effektíve nem "rokonok", szóval szívetek joga hogy találkoznak és mikor.

Ahogy előző is írta, ha akarjátok hívjátok meg őket kajolni, vagy mondjátok szüleiteknek hogy hívják egymást nyugodtan.

Nekünk anno így volt, apukáméknak szóltam, hogy nincs-e kedvük megismerkedni velük, és ők meghívták egy vacsira őket magukhoz úgy hogy mi is ott voltunk. Nem nagy dolog, egy gesztus, aztán a jövő eldönti hogy akarják-e tartani a kapcsolatot vagy megmarad a formális találkozás, esküvő-gyerekszületés...nálunk végül így lett, pedig egy időben úgy tűnt nagyon jóban lesznek, de kiderült hogy nagy gondolkodásbeli különbségek vannak, ezért megmaradtak az udvariassági találkozásoknál.

2010. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
84%
Hát igazából érdekes:)Én két és fél éve vagyok együtt a barátommal de már jó párszor találkoztak a szülők egymással!Mi köztünk is 100km van de ha igazán megakarják egymást ismerni az nem akadály!10év elég szép idő és azért illik bemutatni egymásnak a szülőket!Én meghívnám mindkét fél szüleit magunkhoz egy ebéd alkalmával,többi pedig majd alakul!
2010. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
az mi szuleink is csak az eskuvon talalkoztak. Szerintem nem is lesz tobbszor. Eroltetni nem fogjuk, de engem nem is zavar.
2010. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint 5 éve vagyunk együtt,és az én anyukám nem találkozott a párom anyukjával(elváltak a szüleink)

apukájával igen,1x.

2010. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal,van két kislányunk,és még soha nem találkoztak a szüleink egymással... És ahogy a dolgokat látom,szerintem nem is fognak... :(

Én megmondom őszintén,hogy 10 év múlva szerintem már értelme sincs erőltetni,ha eddig nem tettétek meg... 100km nem a világ vége,gondolom nem csak ez volt a probléma...

2010. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

mi 2 éve vagyunk együtt, eddig még nem ismerik egymást jóanyáink. (apáinkkal nem tartjuk a kapcsolatot)


talán majd lesz babánk. addig inkább nem erőltetem. de lehet utána se.


sztem ha egyik szülőpár sem ragaszkodik hozzá, akkor nincs gáz, a lényeg, h ti jól megvagytok.

2010. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

nem tudom komolyan venni az ilyen kapcsolatot. ennyi idő elteltével már illene jól ismerniük egymást a szülőknek. ez nekem olyan, mintha szégyellnétek a családotokat.

100 kilométer...ugyan. Magyarországon nincsenek távolságok. 100 km kb másfél óra utazás..lófütty.

2010. okt. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Mi 12 éve együtt, a mieink sem találkoztak, sőt én is csak egyszer találkoztam anyósommal, apósommal talán kétszer. A szülők távolról ismerik egymást, de igazából utcán sem szoktak találkozni. A párom finoman szólva nem tiszteli sem apját sem anyját, oka van rá, ő sem nagyon jár haza, érthető hogy nem szorgalmazza, hogy a szülők találkozzanak.

Annak a hozzászólónak aki nem tudja komolyan venni az ilyen kapcsolatot: Tegye sebességbe az agyát mielőtt kinyitja a száját.

2010. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!