Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam mindig felhordja...

Az élettársam mindig felhordja a barátait inni, mi tegyek?

Figyelt kérdés

Ma is és tegnap is itt voltak. Egyszobás garzonban lakunk, nem tudok sehová se menni. Most a konyhából írok, szerencsére bementek a szobába vízipipázni, egy kicsit egyedül lehetek.

Reggel 8kor fontos találkozóm lesz, így viszont nem fogok tudni megint aludni, amekkora szemetet fognak csinálni takaríthatok.

Nagyon ideges vagyok de nem tudom őket elküldeni, mondtam hogy ma nem kéne de a kocsmából idejöttek részegen.

Ha csak néha jönnének nem lenne bajom mert amúgy józanon normálisak, de ez már sok!!

Volt valaki ilyen helyzetben?


2010. okt. 20. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha a saját lakásod, küld ki őket. Ha nem mennek, 107 :)
2010. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

úristen....ennyire nincs tekintettel rád a "párod"???

ha ő lakik nálad zárd ki,de a legnagyobb az lenne ha bemennél és kivágnád a patáriát hogy mindenki húzhat haza!!!ha nem teccik nekik,egy idő után nem bírják majd az arcod és nem járnak fel!!!

ennyi tisztelet nincs feléd...kapd szét őket..nehogymár te érezd szarul magad otthon!!!

2010. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem ő takarít a haverjai után? Mellesleg ilyen pár nekem nem kéne, aki le sem szarja, hogy korán kelek...
2010. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részeg emberrel nem lehet beszélni. Egy józan pillanatban kell leülni vele és nagyon határozottan elmondani, hogy ez igy nagyon rossz, ezt mindenképpen hagyja abba. Ha tiéd a lakás, akkor könnyebb helyzetben vag, ha nem, akkor el kell döntenetek, tudjátok-e folytatni igy a kapcsolatot.
2010. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Küld szépen el őket! Főleg ha a TE lakásod!!! Menjenek a haverokhoz randalírozni, gondolom az ő párjuk nem túrii ezért dekkolnak nálatok.

És beszélgess el a pároddal is, hogy ezt hogy képzeli. ha józanok és normálisk jöhetnek, persze nem minden nap, de ha részegek, akkor felejtse el, hogy hozzátok menjenek.

A ma este után pedig szépen hagyd a kupit, pakoljon el a párod. Mond meg h TE nem vagy hajlnadó elrakodni!!!

2010. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Neki nem kell menni munkába hogy így hétköznap iszogat?
2010. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Most elmesélek neked valamit...

Barátnőm ugyanebben a helyzetben volt, csak annyi különbséggel, hogyha a párja haverjai nem voltak fenn, akkor a párja munka után egész végig a gép előtt ült és játszott....

És 31 évesen meghalt a párja... (annyit piált, éveken keresztül ugyanazt csinálta)

Nekem édesapám ivott, és nagyon sok pénzt elvitt a családtól, ráadásul még őrjöngött is, és megütött engem is és édesanyámat is többször, ha szólni mertünk, hogy jó lenne, ha nem hívná be az összes alkoholista barátját inni.

A megoldás az, ha leültök és megbeszélitek. Ha nem enged a 21-ből, akkor hagyd el, ennek nem lesz jó vége, főleg, hogy abszolút nincs tekintettel rád, és te takarítod a mocskot utánuk...

2010. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Közösen béreljük, ő valamivel többet fizet bele, nem dobhatom ki. Szüleim más városban laknak, nem mehetek sehova.

Saját magával is volt hogy kitolt már, munkahelyén előléptették volna, előző este megjelentek a haverok, persze csak 3-4 sör és 9-kor alszik, lett belőle reggel 6, piásan ment be a főnökéhez, az előléptetésből nem lett semmi pedig ő lett volna a legesélyesebb.

Holnap megy ő is melózni, mondjuk ne hiszem, hogy ebből problémát fog csinálni, ahogy a barátai sem, bár ők nem is dolgoznak mind.

Régen nem volt ilyen, hétvégente tartottak párszor dőzsölést, akkor még én is benne vagyok és megiszok pár sört, de ez a hétköznapi piálás nagyon nem tetszik, hogy ha hívnak a haverok menni kell. Azt hittem, ma délután valami céges dologra ment, majd felhívott, hogy hát oda mégsem kellett menni és helyette elkezdtek sörözni..

Szokta mondani, hogy nem akar ennyit inni, de a vége mindig ez lesz..

2010. okt. 20. 18:39
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha ő hív társaságot, hagyd rá a takarítást, hiszen nem a te dolgod utánuk ganyézni.

2. Nagyon komolyan beszéld meg a pároddal, hogy ebben a lakásban ketten éltek, nem csak ő egyedül. Ha a haverjaival akar lenni, szóljon előre, egyeztesse veled is, hogy téged mikor nem zavarnak. Ha nem alkalmas, menjenek fel máshoz, vagy üljenek be valahova.

2010. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igyekszem vele megosztani a takarítást, most ő lenne a soros csak megint gyűlnek a mosatlanok és a szemét, lehet hogy 1-2 nap múlva megcsinálná, csak én addig nem akarok a szemétben élni.

Ilyenkor meg képesek pl olyanra, hogy nekiállnak kaját csinálni, széttörnek egy tojást a padlón de fel nem mosnák, inkább behordják a szobába meg hanyattesnek rajta, aztán meg röhögnek egymáson.

Persze ha józan akkor már azért is szól, ha főzés közben leejtek valamit, de ilyenkor nagyon lealacsonyodnak.


Kb 10 perccel előtte felhívott, hogy úton vannak hazafelé, hozza a barátait, nem fognak zavarni, megittak pár sört. Utána kiderült, hogy még van náluk sör. Sok sör. Majd az, hogy a barátai ittaludnának. Azaz sajnos nem aludnának, az még tűrhető is lenne.


Egyébként elmenni nemigen fognak, nincs a környéken semmi, az utcán hideg van és nem szabad inni, a barátai pedig távol laknak, ezért se mennek haza.

2010. okt. 20. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!