Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hete megtudtam hogy a...

Egy hete megtudtam hogy a férjem 16 év házasság után átver! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy véletlen miatt kiderűlt hogy több helyről az én hátam mögött nagyobb kölcsönöket vett fel!A pénznek nincs nyoma én nem tudtam róla és azt állitja ránk költötte!Itthon vagyok a kisbabánkkal és a pénzt ő kezeli!
2010. okt. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
azt azért csak észreveszed ha rátok költötte, nem?
2010. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Vett valamilyen nagyobb tárgyat? Kanapét, tv-t, stb?

Szerintem jobb lett volna, ha te kezeled a pénzt és nem ő. Nálunk én vagyok a kasszás, és ha kell valami, pl elromlik a mikró, akkor közösen megbeszéljük, hogy milyet vegyünk, és együtt vesszük meg, nagyobb tárgynál pedig közösen döntünk arról, hogy tudjuk-e még nélkülözni vagy hitelre megvesszük.

2010. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

mondom én, hogy a külön kasszának több értelme van...


persze, legyen közös pénz is, de maradjon némi saját is, pláne ilyen esetekre...


egyébként tőle kérdezd meg, h mire költötte, mi nem látunk bele az életébe.

2010. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen tisztáznotok kell, hiszen ezt a pénz vissza kell fizetnetek.Közös háztartásban sajnos te is felelős vagy a tartozásért, emiatt kellene minél előbb megálljt parancsolni ennek a dolognak!!
2010. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban biztosan hazudik, hogy Rátok költötte. Akkor nem titokban intézte volna. Nem írtad, mekkora az összeg, banktól vagy ismerőstől szerezte, nem egy becsületes ember akkor sem, ha eddig annak hitted. Az a legnagyobb baj, hogy aki ilyenben hazudik, az hazudik másban is. Teljesen tőle függsz, vagy csak most, hogy otthon vagy a picivel?
2010. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!