Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apáknak tényleg rossz...

Az apáknak tényleg rossz érzés a lányukat egy fiúval látni?

Figyelt kérdés
Többször is hallottam már, hogy rosszul esik nekik valamilyen szinten, főleg ha a lányuknak először van barátja, tehát új a helyzet. Kicsit úgy érzik, hogy elveszítik a lányukat, vagy hogy van ez?:) Én egyedüli gyereke vagyok apának (19/l), egyszer mutattam csak be fiút, nem mondott semmi rosszat, de mintha szomorúságot láttam volna a szemében...ezt nem szeretném:(
2010. okt. 20. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Akkor mi lesz? Aggszűz maradsz?
2010. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyanígy voltam ezzel... Apa nem is szólt hozzám kb 2 napig... Mintha nem tudta volna feldolgozni... Ez van:):):)
2010. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én 13 éves vagyok. Egyke. És nem volt még barátom. De szerintem azért lehet esetleg rossz érzés az apukáknak, mert így valamilyen szinten 'elveszítik' a lányukat.
2010. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak féltik a lányukat :) Ami érthető az ő részükről. :)
2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
Valószínüleg elvesztette a "kislányát",és helyette egy új,felnőtt érett lány lett.Apukám azt mondja mindig,hogy nemrégen még csecsemő voltam.:))
2010. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem feltétlenül a gyereknek szól, vagy miatta van..


Szerintem inkább annak, is szól, hogy "de bazi öreg lettem már"..


Ahogy öregszel, majd te is érezni fogod ezt az érzést, és nem igazán tudsz ellene majd mit tenni..


Bár én még nem vagyok negyven, de lassan megértem, hogy miért diliznek be az öregek, nyomasztó lehet állandóan arra gondolni, hogy egyre kevesebb van hátra...

2010. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Milyen önzők ezek az apák. Ahelyett hogy örülnének, és azt mondanák a lányaiknak: csajok, menjetek és pasizzatok be szexeljetek mindenféle fiúval! Mert ugye a fiaiknak is ezt mondják, és ilyenkor nem gondolnak más szülőknek a lánygyerekeire....

Na és amikor ők csajoztak?

2010. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!