Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok egy idősebb fiú...

Miért akarok egy idősebb fiú testvért?

Figyelt kérdés
Tehát már nagyon régóta akarok egy fiu testvért aki idősebb tolem van egy ocsem de ő még ahhoz képest kicsi, folyamatosan látom a filmekbe, vagy baratnoimtol hogy van báttyuk vagy unokabáttyuk és mindig bele gondolok hogy milyen jo lenne ha nekem is lenne. Örülnék ha lenne egy battyam vagy unokabattyam akire büszke tudok lenni, akinek vannak haverjai/barátnője aki megvéd ha valami van, akivel tudnék hulyeskedni, oké en nagyon szeretem az öcsémet szüleimmel sincs bajom, ők is bármikor kiállnának értem nem is arrol van szó, de valahogy kiskorom óta szeretnék egy bátty félét. Pl mikor kisebb voltam mindig ki találtam a baratnoimnek hogy nekem vannak olyan fiu unokatesoim akik mindig kiállnak èrtem, másabbak mint a tobbi fiu szeretik a hugukat (engem) lényegében nemtudom miért de mindig is szerettem volna egy fiu tesot. Van egy barátnőm akinek pont olyan a battya mint amilyet en mindig is szerettem volna, néha érte jon kocsival a suliba (értem pl neha szuleim szoktak) de akkor is valahogy jobban örülnék ha lenne egy battyam aki neha értem jonne, akivel tényleg jó kapcsolatunk van. De sose értettem hogy én miért akarok egy ilyen testvért?
2023. nov. 9. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
20 Kenytelen vagy elviselni, mint ahogy mi is elviselunk teged... :)
2023. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
28%
Nem, egyáltalán nem vagyok kénytelen.
2023. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
30%
Akkor el lehet innen menni!
2023. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!