Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó volt a barátom bátyja?

Bunkó volt a barátom bátyja?

Figyelt kérdés
Az ő szobájában voltunk, és filmeztünk, utána fogóztunk kicsit játékból (18évesek vagyunk, nem gyerekek:D). Erre bejön a bátyja és mondja h de rohadt büdös van nyissuk azonnal ablakot, mer megfullad. Pedig nem is izzadtunk le, bár a barátom picit, de sztem nem volt izzadságszaga. Elég tróger a pasi, nem?
2010. okt. 19. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

magánügye kinek mi a büdös.

Ne vedd zokon.van ilyen normálatlan a világon.

2010. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
EGyelőre ő van otthon, és jogos, hogy zavarja a bűz. Fogócskázni nem 18 évesen, és nem a szobában kell.
2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy tényleg elhasználódott a levegő,és nem bunkóságból mondta,hogy büdös van,hanem tényleg. Nálunk otthon gyakorlatilag volt egy "büdösszoba" ahova minden este beültünk 4-en egész este ott hülyültünk,meg egyebek,és kb 4 óra elteltével úgy elhasználódott a levegő,hogy olyan volt mintha az állatkertben lennénk(és nem azért mert bármelyikünk is büdös lett volna).... :)
2010. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez elég nagy bunkóság, inkább meg se szólalt volna. Nem kell minden gondolatunkat kimondani, van olyan, hogy illem.
2010. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
lehet arra akart utalni, hogy megakar dugni.
2010. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Tolerancia ide vagy oda, szerintem nem volt bonkó amiért elmondta mit érez. Viszont ha ezt szószerint így mondta akkor az nem szép dolog tőle.

Amúgy lehet,nem a szag volt a lényeg. Hanem az, hogy jelezze ki az úr, vagy mert nem vagy szimpi vagy mert irigy. A lényeg, nem is biztosan a szag számított.

2010. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg büdös volt? Ő látta, hogy ti ott fogóztatok? Mert ha igen, akkor talán bunkóság. Ha nem, akkor csak megjegyezte, hogy büdös van, nem értem ez miért baj.

Velem is van olyan, hogy átmegyek egy üres szobába, megcsapja az orrom a levegőtlenség, és csak úgy reflexből magamnak mondom hangosan, hogy basszus, de dohos szag van.

2010. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem ebben semmi sértő nincs

ha sokáig nem szellőztetnek egy helyiségben és emberek vannak benne akkor büdös lesz, van aki ezt csak "elhasználódottnak" hívja de tény hogy kellemetlen, aki már ott van nem érzi de a frissen belépőt mindig megviseli

ne mondd, hogy te még sose léptél be úgy szobába, hogy tejóég ablakotderögtön...

2010. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Udvariatlan, neveletlen, büdös p@raszt.
2010. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra utalt, hogy elhasználódott a levegő, ilyenkor tényleg olyan szag van a szobában mint az oroszlánketrecben és kitört belőle na. Ne vedd már ennyire magadra ez legyen a legkisebb bajod. Örülj, hogy pl. nem áskálódik ellenetek vagy nem gyűlöl téged. Az exem öccse ilyen volt, mit nem adtam volna, ha csak ennyi baj van vele, hogy egyszer-egyszer beszól egy taplóságot...
2010. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!