Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátomnak...

Mit csináljak? A barátomnak van egy kislánya 2 éves.

Figyelt kérdés
Mindig vele van, mindent megvesz neki elkényeszteti az egész család barátom huga is minden megvesz neki adidas, nike cuccokat, külön elviszi a kislányt.. Úgy érzem hogy barátomnak ő a legfontosabb egyben ő az első is.. Van így értelme folytatni a kapcsolatot? Köszönöm a válaszokat 24N
2010. okt. 19. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Ez Így normális...mindig is a gyereke lesz a legfontosabb..én is csak azt tudom mondani hogy ha nem tudod elviselni ezt a helyzetet akkor lépned kell...
2010. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
És mi van a gyerek anyjával???
2010. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo, eltuntel...
2010. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, hogy mindig a gyerek az első. Nem azonos kategória, és kategóriájában mindkettő első kell legyen. Nekem a férjem ugyanolyan fontos mint a gyerekem, hiszen tőle, ha ő nem lenne, nem lenne a lányom sem. Nem lehet elhanyagolni egyiket sem, és előnyt sem élvezhet egyik sem úgy ,hogy a másik gallyra megy. Abban van a hiba aki nem képes balanszban tartani a kettőt.
2010. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, akkor nem hiszem, hogy a gyermeke a legfontosabb, csupán ő IS fontos neki. Ne hasonlítsd magad a kislányhoz. Természetes, hogy szereti őt is, de ettől téged is nagyon szerethet. A kettő pedig nem ugyanaz. Próbáld te is szeretni a kislányt és ne a vetélytársat lásd benne. Meglátod minden átértékelődik majd benned.

Mindettől függetlenül megértelek. Nagyon nehéz lesz, de ha szereted a barátod, akkor megéri hidd el.

2010. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az édesanyja meghalt. Elnézést dolgom akadt. nem tudom hogy én készen állok egy ilyen dologra.. gyereket nevelni nem tudok... sőt még magam sem értem rá ezekre a dolgokra. a párom 30 éves. Még át kell gondoljam..
2010. okt. 19. 18:26
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha az édesanya meghalt, akkor még érthetőbb hogy kényeztetik a kislányt. Így szeretnék kárpótolni. Hogy ez jó-e vagy nem az lehet kérdés, de érthető a dolog. Ha téged ez zavar, akkor talán tényleg nem vagy még érett az anyaságra. Könnyebb lenne talán ha már neked is lenne gyereked, és átéreznéd mit is jelent ez. Ettől függetlenül biztos hogy szeret a párod, de egy gyerek mellett már nem olyan az élet mint nélküle. Ha ezt el tudod fogadni, maradj, ha nem akkor nincs értelme.
2010. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elég sz*r lehet annak akinek a párja (akivel a gyereket csinálta) csak a második a gyerek után! Ez a tipikus ősanyás mánia. Az ilyen menjen hozzá a gyerekéhez... Attól meg mert meghalt az anyja még nevelni kell, nem kényeztetni mert nem attól lesz jó neki.
2010. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozovel, szerintem is a ferjnek/felesegnek kell az elsonek lenni, es majd csak utana a gyerek!Vegulis nem a gyerek a parjuk...
2010. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!