Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletek. Mi a véleménye...

Ajándékötletek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltuk a párommal, hogy anyukámat idén valami egyszerű, de annál fontosabb ajándékkal lepjük meg. Idén külön megkért rá, hogy ne nagy ajándékot vegyünk, mert nem tudná viszonozni. Mi pedig nem akarjuk, hogy a rokonság előtt kellemetlenül érezze magát. Mit lehetne adni? Bár felnőtt, még is oda van az Alkonyatért. Arra gondoltunk, hogy megvehetnénk neki a 3. részt szinkronosan DVD-n. Az összes részét olvasta már, de a 3. részre nem tudott eljutni a moziba, az első kettőt látta. A másik ötlet egy ágyneműhuzat lenne. Imádja a bordós színeket, most alakítja át a szobáját, és mindenben van bordó. Vehetnénk neki egy szolíd, de bordó mintásat. Az utolsó dolog pedig egy kisebb szökőkút lenne. Szép hegyekkel, tájjal, kisházzal. Régóta imádja az ilyeneket, volt is neki, de régebben költözéskor eltört, azóta pedig nem vett magának. De akárhol lát, mindig perceket időz el előtte, szóval látszik rajta, hogy szeretné.


A kérdés azért lett feltéve, mivel eredetileg mindhárom ajándékot szerettük volna neki adni, de mint említettem külön megkért rá és tudom, hogy kellemetlenül érezné magát, nekünk pedig nem ez a célunk. És sajnos nem tudunk választani. Tudom, hogy korai még, de általában hamarabb megvesszük az ajándékot. Ti melyiket választanátok?


Előre is köszönöm a segítséget.


2010. okt. 19. 14:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Feliratosan és mozis verzióban én is láttam, de így nem volt egy igazi élmény. :)

És akkor végre köszönöm a kérdésre adott választ. :) Végülis a szökőkút mellett döntöttünk.

Sok mindent letöltök a netről, saját magamnak az első két részét is onnen szerztem meg, és még kismillió filmet, de ajándékba szeretnék eredetit adni. Én úgy tudtam decemberben megjelenik, de hát akkor úgy néz ki nem... Így le is került a listáról. :)

2010. okt. 20. 11:40
 22/26 anonim ***** válasza:
Ugy tunik, vodor, hogy mindenutt arra mesz, hogy lepontozzanak.Nos, en azert is fel fogom pontozni az osszes valaszodat, minden egyes kerdesnel, ahol csak meglatlak:-)
2010. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, es meg annyit, hogy igen, hulye vagyok a internethez, mert baromira nem erdekel, es nem vagyok rakenyszerulve, hogy a napomat a computer elott ulve toltsem.
2010. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdező

Hajlok a decemberre,mint írtam egyáltalán nem biztos,valószínű nem ez a film volt keverem valamelyikkel.

Egyébként én mozisan (cam) semmit nem nézek meg,mert egyszerűen élvezhetetlen.A Shrek 4-et sem nézem meg,pedig már régóta kint van mozisan,inkább megvárom a jobb minőséget.

Van választék bőven,akár mindennap nézhetnél egy DVDRip filmet.De akkor minek a TV...


12:03


Felesleges kiemelned a tömegből,és ekkora figyelmet fordítani rám,rajtam kívül még van 218 ezer 525 felhasználó,megsértődnének ha kivételeznél.

2010. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

A mozis változat számomra is élményromboló. Főleg azok, ahol hol egy kéz, hogy el ember mászkál a kép előtt. :) Nekem a jobb minőség ott kezdődik, hogy nem hallatszódik hogy mozis a hang, nem sötét a kép és a stb. De ilyen meg vagy sokára, vagy nehezen található meg. Végülis nem olyan sok idő az a 6-8 hónap mozivetítés után, mire kijön dvd-n és felteszik mindenfelé a jó verziót is. Amit meg megakar nézni az ember, mert nem tud rá várni, elmegy és megnézi. :)

Speciel engem is érdekelt volna, de mire oda jutottam, hogy foglalok helyet interneten másnapra, már nem vetítették. xD Így megnéztem mozisban, és nem kis csalódás ért.

2010. okt. 20. 21:42
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem kell keresgélned,néhány oldal,csak regisztrálnod kell,ingyenesek.

Mentsd el őket könyvjelzőként,és bármikor célirányosan meg tudod nézni hogy megvan-e amit szeretnél,vagy egyszerűen csak válogatsz.


*****

*****

[link]

[link]

*****


Zárom soraim.bye:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!