Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletek. Mi a véleménye...

Ajándékötletek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltuk a párommal, hogy anyukámat idén valami egyszerű, de annál fontosabb ajándékkal lepjük meg. Idén külön megkért rá, hogy ne nagy ajándékot vegyünk, mert nem tudná viszonozni. Mi pedig nem akarjuk, hogy a rokonság előtt kellemetlenül érezze magát. Mit lehetne adni? Bár felnőtt, még is oda van az Alkonyatért. Arra gondoltunk, hogy megvehetnénk neki a 3. részt szinkronosan DVD-n. Az összes részét olvasta már, de a 3. részre nem tudott eljutni a moziba, az első kettőt látta. A másik ötlet egy ágyneműhuzat lenne. Imádja a bordós színeket, most alakítja át a szobáját, és mindenben van bordó. Vehetnénk neki egy szolíd, de bordó mintásat. Az utolsó dolog pedig egy kisebb szökőkút lenne. Szép hegyekkel, tájjal, kisházzal. Régóta imádja az ilyeneket, volt is neki, de régebben költözéskor eltört, azóta pedig nem vett magának. De akárhol lát, mindig perceket időz el előtte, szóval látszik rajta, hogy szeretné.


A kérdés azért lett feltéve, mivel eredetileg mindhárom ajándékot szerettük volna neki adni, de mint említettem külön megkért rá és tudom, hogy kellemetlenül érezné magát, nekünk pedig nem ez a célunk. És sajnos nem tudunk választani. Tudom, hogy korai még, de általában hamarabb megvesszük az ajándékot. Ti melyiket választanátok?


Előre is köszönöm a segítséget.


2010. okt. 19. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én a szőkőkútra szavaznék,a többit hamarabb megvenném magamnk,erre később szánnék pénzt.Később lesz névnapja,szülinapja,a többi ötlet akkor használható még.
2010. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

" De akárhol lát, mindig perceket időz el előtte, szóval látszik rajta, hogy szeretné. "

1.Szerintem ezt most mindenképpen, hiszen ti is látjátok, mennyire szeretné.

2. Nem tudjuk, mennyi ágyneműje van illetve mennyi ideje van DVD-zni.Az egyik hasznos, a másik szórakoztató. Nemsokára itt a karácsony, ezekkel már meg is oldottátok az ajándékozást, csak azt kell eldönteni, melyiket mikor adjátok neki/ mindkettőt egyszerre vagy a 3. tárgyat később/.

2010. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Szerintem a leírtak alapján a szökőkút lenne a legjobb választás. A DVD jó ötlet, de azt egyszer megnézi, aztán csak porosodik a polcon. Az ágyneműhuzat meg... hogy is fogalmazzak, inkább használati eszköz. :)
2010. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a válaszokat. :)

Akkor a szökőkút lesz.

2010. okt. 19. 14:49
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is a szökőkútra voksolok. Az ágynemű sem rossz ötlet. Én DVD-t nem szeretek kapni, általában egyszer megnézem a filmet, utána csak kallódik a polcon.
2010. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14.39 vagyok: azt hittem, szülinapról van szó. Ez már a karácsonyi ajándék lenne ?Ebben az esetben nem számit, mennyit tud viszonozni,hiszen a lényeg az örömszerzés. Az egyik ajándékot odaadhatjátok neki négy-hatszemközt is, nem kell mindenkinek tudni róla.
2010. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen karácsony lenne. :)

Igazából nem nagy tétel, 10-15 ezer ft-ból kihozható, de nagyon lelkizős. És mivel külön megkért rá, így nem szeretném ezt figyelmen kívül hagyni. Szóval értitek nem?:) Nem szeretném azt hallgatni utána, hogy "De nem kellett volna." "Mondtam, hogy nem kellett volna." "Nem tudtam kellőképpen viszonozni." És ez menne legalább 2-3 hónapig az ünnep után. Valószínű a többit, majd meglepetésként kapja. Gondolok itt arra, hogy ha kész lesz a szobája, akkor azt mondom sétáltam az üzeletekben, és eszembe jutott, hogy az ágynemű mennyire illene ide. A DVD-t meg egyszerűen csak megveszem neki, annyival, hogy tudom, hogy nem tudta megnézni. :)

2010. okt. 19. 14:58
 8/26 anonim ***** válasza:

vedd meg neki a szökőkutat, magadnak a dvd-t ( a rajongót nagyon szeretnek ilyet kapni) és add neki a dvd-t hogy neked nem tetszett.cselezd ki!

És hangsúlyozd hogy magadnak vetted , de nem jön be, mit csinálj vele most, kapni fog utána és észre sem veszi

2010. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
Mi lenne,ha letöltenéd a Alkonyat 3-at,és kiírnád üres DVD-re.Ugyanaz,csak rongyrázás nélkül.Így persze nem ajándék,csak úgy mellékesen odaadod neki,hogy nézze meg.Hozzáteszem,ezt már rég megtehetted volna,de te a bolhát elefántként akarod tálalni.Már mindenki látta a filmet,csak anyád nem.
2010. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
De ha erre azt írod,hogy fogalmad sincs arról mi a warez oldal,akkor megértem hogy esetlen vagy.
2010. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!