Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletek. Mi a véleménye...

Ajándékötletek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltuk a párommal, hogy anyukámat idén valami egyszerű, de annál fontosabb ajándékkal lepjük meg. Idén külön megkért rá, hogy ne nagy ajándékot vegyünk, mert nem tudná viszonozni. Mi pedig nem akarjuk, hogy a rokonság előtt kellemetlenül érezze magát. Mit lehetne adni? Bár felnőtt, még is oda van az Alkonyatért. Arra gondoltunk, hogy megvehetnénk neki a 3. részt szinkronosan DVD-n. Az összes részét olvasta már, de a 3. részre nem tudott eljutni a moziba, az első kettőt látta. A másik ötlet egy ágyneműhuzat lenne. Imádja a bordós színeket, most alakítja át a szobáját, és mindenben van bordó. Vehetnénk neki egy szolíd, de bordó mintásat. Az utolsó dolog pedig egy kisebb szökőkút lenne. Szép hegyekkel, tájjal, kisházzal. Régóta imádja az ilyeneket, volt is neki, de régebben költözéskor eltört, azóta pedig nem vett magának. De akárhol lát, mindig perceket időz el előtte, szóval látszik rajta, hogy szeretné.


A kérdés azért lett feltéve, mivel eredetileg mindhárom ajándékot szerettük volna neki adni, de mint említettem külön megkért rá és tudom, hogy kellemetlenül érezné magát, nekünk pedig nem ez a célunk. És sajnos nem tudunk választani. Tudom, hogy korai még, de általában hamarabb megvesszük az ajándékot. Ti melyiket választanátok?


Előre is köszönöm a segítséget.


2010. okt. 19. 14:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
szökőkút
2010. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Esetlen vagy Te, meg elég pofátlan is. :)

Igen, mozis verzióba le lehet tölteni, de én nem így akarom neki oda adni. És nem tudom mit kell ezért bunkónak lenni, vagy ez miért is bolhából elefént csinálás? Nyilván neked nincs gondod erre, mert a Te ajándékodon senki nem gondolkodik. :) Kapsz valami szart és ennyi. :)

2010. okt. 19. 15:37
 13/26 anonim ***** válasza:
36%
Most amiért ilyen bunkó voltál,nem keresem meg neked DVDRip-en tökéletes kép,és hangminőségben,pedig tudom hol található.A tudatlanságod nem mentség pimasz viselkedésedre.
2010. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy idejövök offolni, de "kedves" moslékos vödör, nem a kérdező pofátlan hanem te! Mit osztod itt az észt?

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem is a szökőkút a legtutibb, de ha megengedhetitek magatoknak, akkor vegyétek meg neki az összeset! :) Elvégre a pároddal közösen adjátok, különben is ajándék lónak ne nézd a fogát! :) Biztosan nagyon örülne! :)

2010. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, kerdezo, en sem tudom, mi az, amirol beszelt, pedig nem vagyok hulye.Nekem egy ismerosom szokott letoltogetni filmeket, de volt mar olyan, hogy en is eredeti dvd-t vettem Anyanak, es nagyon orult neki.Moslekos vodor!Feltetelezem, hogy valami kis pattanasos fiucska lehetsz, akinek mas dolga sincs, csak a gep elott ulni...
2010. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Én tudom miről beszélt, sokszor szedek le netről filmeket, de 3. rész még nincs kinnt DVD-n sem szinkronizálva, neten meg mégúgy sincs fennt, ez pedig az ő tudatlanságára vall.


Mégegyszer szeretném megköszönni a segítséget a többieknek. :)

2010. okt. 19. 18:26
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező,ha megmutatod a cickód,elárulom honnan lehet letölteni. - szólt a pattanásos fiúcska.


Utolsó előtti

Öreg vagy már grál lovagnak.A levitézlett vitézek közé is csak azért vennének fel,hogy tologasd a gulyáságyút.


Utolsó

Nem vagy hulye,csak az internethez vagy hulye.Vígasztald magad ezzel.

2010. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
24 évesen nem mondanám öregnek magam. És csak hogy tudd, én is képben vagyok, kizárólag töltöm a filmeket és a zenét. De a kérdező nem azt kérdezte honnan tudná letölteni...
2010. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Inkább kihagynám köszi. Megvárom míg kijön DVD-n szinkronosan. :) Jó neked, hogy Te már a megjelenés előtt letudod tölteni szinkronnal full verzióban. Ha-ha. :) De súghatok egy titkot? Sajnos ez még neked sem megy, és kár olyan dologgal felvágni amit nem tudsz, mert ez elég tudatlanságra vall, és ahelyett, hogy mást ócsárolsz itt, tájékozódj, okosodj, és ne csak a gép előtt lopd a napot nagyokat mondva. :)

A pattanásokra pedig egy kozmetikust javasolnék.

2010. okt. 19. 21:39
 20/26 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező,igaz hogy DVD minőségben van de feliratos,csak azt hittem hogy beugrasz a cselnek,és bekapcsolod a webkamerát.Ettől függetlenül tökéletes kép és hangminőség. Amint megjelenik szinkronos DVD-n itt is meglesz,ezért elgondolkodhatsz azon amit az első válaszomban írtam,mert így nem kerül pénzbe,és ha már van interneted és fizeted a havi 5-6 ezret,akkor érdemes kihasználni minden előnyét.Valahol mintha azt olvastam volna,hogy csak áprilisban lesz szinkronja,de ebben nem vagyok teljesen biztos.Egyébként én megnéztem feliratosan,és nem akkora durranás hogy érdemes rá várni.De te tudod.Ja,és...szökőkút.A vizuális élmény felülmúlja az ágyneműhuzatot.
2010. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!