Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem tudok...

Terhes vagyok, de nem tudok örülni. Meg fog ez később változni?

Figyelt kérdés
Nehéz gyerekkorom volt, kezeltek depresszióval pár éve. Úgy érzem, hiányzik belőlem valami. Azt mondják ez most a hormonok miatt lehet, de attól félek, hogy nem fog változni. Olyan, mintha nem lennének egyáltalán érzéseim.
2010. okt. 18. 18:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem biztos hogy megváltozik. Ha mindenki szeretné a saját gyerekét,nem lennének oylan anyák akik agyba főbe verik,vagy egész életében azzal dobáloznak,hogy jobb lett volna ha meg sem szüllek,te tehetsz mindenről és még sorolhatnám.

Ezt nem azért mondom,hogy vészmadárkodjak,ez az igazság.

2010. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jó körülmények között élek, párkapcsolatban, van munkám is. Segítségem nem lesz, mert a "papa" sokat dolgozik és anyósom, meg sógorom is folyton ugráltatja. Mindkét nagymama iszik, a nagypapák már nem élnek. Attól félek, hogy újra depressziós leszek, esetleg súlyosabb lesz. A barátnőim mind beleőrültek a gyerekvállalásba.
2010. okt. 18. 19:57
 13/29 anonim ***** válasza:
Akkor vetesd el, most erre mit mondjunk?...
2010. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ugy tunik, mintha erveket keresnel az abortuszra.Hat pont nem jo helyre jottel, mert a valaszadok egyik resze ugyis arra biztat majd, hogy vetesd el, a masik meg, hogy tartsd meg(lasd gyerekesek+gyerekellenesek haborui).Ezt neked kell tudni.Szemelyszerint en bevallalnam, bar fugg attol is, hogy hany eves vagy, milyen az anyagi helyzetetek, stb.
2010. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
Meg anyit fuznek hozza, hogy (nem akarok a gyerek mellett kampanyolni), de szerintem egy kisbaba ponthogy kihuzna a depressziobol, elterelne a gondolataidat.Nekem ugyan nincs gyerekem, de hany olyan anyuka van, aki imadja a gyereket, es tuzbe menne erte.Akkor megsem lehet annyira rossz...
2010. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Beleőrültek a gyerekvállalásba? Ezt kifejtenéd? Megpróbálok segíteni, de ezt így nem értem.
2010. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én kértem,hogy írj magadról.Az a baj,hogy senki nem tud dönteni helyetted.És ha hagyod magad befolyásolni,attól nem lesz jobb.

Én nagyon akartam gyereket,majdnem belehaltam a terhességbe betegségek miatt.6 hónapot töltöttem kórházban,útáltam az egészet,vért hánytam,20 kg-ot fogytam.Az orvos imádkozni járt a fejemhez.A Fiam volt mindig az első. Minden megváltozott,mikor odanyomták a kezembe,hogy ez a magáé.Minden rossz elmúlt.És sajnos igaz,hogy kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond.A körülményeid jóknak látszanak.A pároddal döntsd el,de főleg magadban,hogy bírod-e,hogy bírnod kell.Nem készülhetsz arra,hogy megint depis leszel,mert nem engedheted meg magadnak.Ott lesz egy kis tehetetlen valaki,aki nélküled szenvedni fog.

Dönts bárhogy,én megértelek,mert tudom mi a depresszió.

De azt is tudom,hogy le lehet küzdeni,főleg ha van értelme.

(:)

2010. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

És Neked kell dönteni,mert Te fogsz éjjel felkelni,Te fogsz pelenkét mosni,,Te fogsz kotyvasztani a konyhában,Te viszed óvodába.De NEked mondják,hogy Anyúúú!!

Nagyon sok baj,de nagyon sok öröm jár vele. És teljesen más,mint a más kölke.Ez a Te KÖLKÖD!!!!

2010. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a "beleőrülést", hogy az egyik most hangulatjavító tablettát szed és állandóan veszekszik ok nélkül a férjével. A másiknak 11 éves a lánya, a férje nem segít neki, így szinte minden nap sírdogál otthon. A harmadik is "egyedül" van, mert a férje állandóan dolgozik.
2010. okt. 18. 20:34
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen am, de ott a ferjekkel is baj van...
2010. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!