Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem tudok...

Terhes vagyok, de nem tudok örülni. Meg fog ez később változni?

Figyelt kérdés
Nehéz gyerekkorom volt, kezeltek depresszióval pár éve. Úgy érzem, hiányzik belőlem valami. Azt mondják ez most a hormonok miatt lehet, de attól félek, hogy nem fog változni. Olyan, mintha nem lennének egyáltalán érzéseim.
2010. okt. 18. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Tervezett terhesség, vagy csak jött?
2010. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,ha ott lesz a kezedben,biztosan megváltozik,És tudni fogod,hogy mit csinálj,De ha megmozdul és majd érzed,akkor is.Csak ne aggód magad agyon.Jön minden magától.
2010. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
17%
Hát először is ne terhességnek nevezd, mert pszichológiailag ez rossz! A várandósság nem teher...(feltéve, hogy tervezett a baba).
2010. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem tervezett, sőt több orvos mondta, hogy természetes úton nem is lehet. Tehát csak úgy jött.
2010. okt. 18. 18:43
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg akkor inkabb orulj neki, hogy megtortent a csoda.Nagyon sok nonek nem lehet.Es amikor mar majd nagy lesz, biztos arra fogsz gondolni, hogy de jo, hogy megis teherbe estel.
2010. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos. Egyebkent nem muszaj megtartani...
2010. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nyugi, most csak azért érzel így, mert sokan azt mondják ez a világ legfantasztikusabb érzése és mit kellene tulajdonképp érezni, ezért az üresség. Ha szeretnéd a babát akkor örülj neki és meglátod, az anyai ösztön ott kezdődik ahogy a kezedbe fogod. Hány hetes vagy? Voltál már első UH-n? Szívhangot hallottatok? :)
2010. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok. Voltam uh-n, de semmi. Sőt rettegek attól, hogy mi lesz később. Nincs türelmem a gyerekekhez. Régen mindenki az én nyakamba akasztotta gyerekét, hogy vigyázzak rá.
2010. okt. 18. 19:18
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Mesélj magadról.Hány éves vagy,milyen körülmények között élsz,mit dolgozol,Nagyjából merre laksz.El tudod-e tartani?Lesz-e segítséged?
2010. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, én is hülyét kapok tőlük :) De a sajátodat imádni fogod. A másét van, aki utálja, de komolyan ismerek olyat, aki nagyon utálja a gyerekeket, engem is irritálnak, főleg ha üvöltenek a boltban, na akkor sikítva tudnék rohangálni, hogy takarítsa onnan azonnal, de a saját gyerek az más, őt ösztönösen szereted, akár akarod szeretni, akár nem :)
2010. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!