Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apum folyton...

Mit tegyek? Apum folyton társkeresőzik

Figyelt kérdés
Az apum folyton társkeresőzik.Mit tegyek?Hallgassak vagy mondjam meg neki a magamét?
2010. okt. 18. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Es elvalt legalabb?Vagy anyukad mellett folytatja eme tevekenysegeit?Mert nem mindegy.
2010. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Elvált.

De nem ám tisztességes és egy nőt választ hanem többel is írogat tudtom nélkül.

2010. okt. 18. 15:52
 3/15 FFDP ***** válasza:
Amíg élőben nem találkozott senkivel és nem jött össze valakivel, addig ez bocsánatos bűn ha egyáltalán.
2010. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nincs közöd hozzá hogy társkeresőzik!

nem kell neki beszámolni hogy csajozik

hiszen tese mondod meg hogy mit beszélsz msnen:T és hogy ki a pasid

2010. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát....

Nem tudom hogy találkozott-e már valakivel is de szerintem igen.

2010. okt. 18. 15:59
 6/15 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem tartozik rád, hogy apukád hol és kivel ismerkedik. Felnőtt ember és joga van párkapcsolathoz. Nem tudom hány éves vagy. Gondolom felnőtt vagy te is, ha már meg mered engedni magadnak azt, hogy "megmondd neki a magadét". Ha így van, akkor te éldd az életed és hagyd hogy ő is ezt tegye.

Egyébként meg, elmondom neked hogy működnek a társkeresők, mert van némi tapasztalatom.

Nem tisztességtelen dolog többel ismerkedni, hiszen mint a nevében is benne van, ez csak ismerkedés. Komolyabb már akkor lehet ha találkozás is volt. Az hogy több nővel beszélget, ismerkedik és végül eldönti majd, hogy kivel tudna többet is elképzelni (és ez ugye a hölgyeken is múlik) nem bűn.

2010. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
neked ehhez semmi közöd, menj szerezz barátokat, meg hobbit, aztán akkor nem azzal leszel elfoglalva, hogy szerencsétlen apádat cseszegesd, egy teljesen normális dolog miatt.
2010. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó,csak tudjátok az zavar hogy nem mondja meg nekem.Mert igazán megmondhatná.
2010. okt. 18. 16:05
 9/15 A kérdező kommentje:

Oké!

Csak erre voltam kíváncsi.

Köszi!

2010. okt. 18. 16:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi közöd van hozzá jófiú?-.-'
2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!