Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a jó...

Szerintetek mi lenne a jó program?

Figyelt kérdés

A barátom elment Pécsre tanulni, és csak hetente jön haza. Ezekre az együtt töltött napokra szeretnék valami programot szervezni, de azt hiszem elég szegényes a fantáziám:S + Nem vagyunk elengedve anyagilag, így nehéz minden napra kitalálni valamit:S

Nem tudtok olyan programot, amihez nem kell pénz, vagy kevés pénz kell?

(Kaposváriak vagyunk:)


2010. okt. 18. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgetés,kmözö séta,kirándulás. Az nem kerül pénzbe,és jobban megismeritek egymást is.
2010. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozi helyett otthoni dvd-zés; néha egy hamburger evés; közös fürdés:); romantikus vacsi;
2010. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a vacsit úgy értettem otthon, kettesben, te főzöl!
2010. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nem kellenek nagy programok, inkább a lényeg, hogy kettesben legyetek! - én 3 évig 400Km-re jártam suliba a páromtól, hétvégenként el sem engedtük egymást, olyan gyorsan elmentek ezek a napok, hogy külön nem kellett a programokon gondolkodni. Közös főzés, ágyból összebújva DVD-zés, séták, hatalams közös fürdőzések... és van amit ugye le sem kell írni :)
2010. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokmindent lehet csinálni.


Mi is mindig kitalálunk valamit.

Séta a közeli természetbe, biciklitúra.

Társasjáték, kártyázás.

Kirakózás.

Padláson kutakodás.

Vagy csak séta a városba.

Karácsonyi ajándékok tervezését, és együtt elkészítését már el lehet kezdeni.

Pl. saját készítésű naptár, vagy ilyesmi.


Meg te is lemehetsz Pécsre nézzétek meg a várost szép.

Most még nincs olyan rosz idő, túrázhattok is a Mecsekben.

Pl menjetek fel Misina tetőre meg ilyenek. Vagy egy közeli kis hegyi úton induljatok el.Vagy nézzétek meg a Tettye romokat, a Mecsek kapuját stb.

Illetve ingyenes kultúrális programokat is tudtok látogatni .

2010. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!