Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal rossz lett a kapcsolatunk. Elvileg a munkám miatt, legalábbis ezt mondta.Én fel fogok mondani, hogy jó legyen a kapcsolatunk, most viszont meg a baja hogy én miért akarok felmondani...
2010. okt. 17. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle hogy most akkor melyiket akarja jobban?

Erre a kérdésre ő fog tudni válaszolni, nem a netező idegenek....kérd meg hogy mondja el normálisan mit szeretne és miért, és ha nem csak hiszti hanem normális indokai vannak aki tudni fogod mit tegyél.

2010. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
kommunikáció kommunikáció kommunikáció
2010. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beadtad már a felmondást? Ha még nem, akkor semmiképp se tedd. Ha most az a baja, hogy miért mondasz fel, akkor biztos nem ez volt a gond köztetek. Én azt kérdezném meg tőle a helyedben, hogy simán csak veszekedve érzi jól magát, esetleg szakítani akar? Mert arról hiába faggatod, hogy mi a baj, látod, hogy csak terel, kitalál egy jónak tűnő indokot. Talán így a konkrét kérdésre hajlandó lesz válaszolni.
2010. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként elégedett vagy a munkáddal, akkor nehogy felmondj! Engedd meg, hogy elmondjam a saját példámat: 5 évvel ezelőtt a munkaidőm heti hatvan óra volt, de havi nettó 180ezerért. Nagyon sokat félre tudtunk tenni, de a vőlegényem egyre többet morgott, hogy alig vagyok otthon, addig-addig nyűgösködött, győzködött, hogy végül otthagytam a munkahelyem, pedig nemcsak a pénz volt rengeteg, a kollektíva is olyan volt, hogy szivesen jártam be. Na, a lényeg, 3 hónap múlva lebukott a "szerelmem", hogy találkozgat valakivel, természetesen azonnal kitettem a szűrét, de addigra még nem sikerült új helyet találnom. Se munka, se pasi, a számlák meg csak gyűltek, képzelheted mennyire megbántam, hogy felmondtam... Okulj az én butaságomból, ne mondj fel senki miatt, ha kevés szabadidőd marad, akkor segítsen többet neked a házimunkákba, ezzel máris felszabadul napi 1,5-2 órád, amit aztán együtt kihasználhattok.
2010. okt. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez hülye duma, meg üres kifogás, hogy a munkád miatt ment tönkre a kapcsolatotok. Attól nem lesz jó a kapcsolatotok, hogy megválsz a munkahelyedtől.
2010. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól kereshetsz ezen a munkahelyen,és ezért nem akarja hogy felmondj,és tudja milyen nehéz találni másik munkahelyet.Semmi garancia nincs arra,ha felmondasz minden a régi lesz köztetek.A párod megérthetné,hogy egy nőnek is ugyanúgy kell dolgoznia mint egy férfinak.

Ha nem tetszik neki,akkor tartson el ha van rá kerete,de biztos nincs.

Egyébként nem értem mi a gondja a viszonylagos szabadsággal,legalább nem lógsz mindig a nyakán,nem kell sülve-főve együtt lennetek,mert a túlzott közelségtől ellaposodhat és unalmassá válhat a kapcsolat.Mondd meg neki,hogy inkább örüljön annak hogy van ideje önmagára,és a saját dolgaira.

2010. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most látom hogy nem is biztos hogy nő vagy,de a lényeg ugyanaz.
2010. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem szeretem a munkám és volt hogy hazahoztam a gondomat, ebből volt balhé és ezért döntöttem így. amúgy még nem mondtam fel csak terevezem
2010. okt. 18. 18:49
 9/9 A kérdező kommentje:
*tervezem
2010. okt. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!