Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap munka/suli? Hogy viseled?

Holnap munka/suli? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
hnap felelés lesz vállalkozásból,meg szakmaiból,és végzős vok,úgy nincs kedvem hozzá.de a többi nap jó ,mert gyakszi.fodrásznak tanulok :)
2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
háát utálom a sulit mert uncsi és utálom ha kímos helyzetbe hoz az egyik oszt.társam :S.... de a haverokkal jól elszoktam szórakozni...:)
2010. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem suli 4 ig, utana meg munka. orulok neki, h mindkettot csinalom 26 eves letemre. :) Es mindkettot szeretem, a tarsasag miatt, meg amugy is. voltam mar munkanelkuli, es nagyon rossz erzes.
2010. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Na nekem se munka se suli....holnap remélem végre megszülhetem a kislányomat!!

Nektek meg kitartást!

2010. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
rosszul viselem. itt ugrálok hogy csak iskolába kell járnom, de mndenkinek az a nehéz, amit neki kell csinálni.. valljuk be, azért egyetem meg ilyenek elvégzése után sokka l nyugodtabb vagy .. csak bemész a munkahelyedre, aztán nincs napi 5 dolgozat, meg szívás..ja és hazamész, nem kell tanulnod 5/6 órákat ( már aki tanul, de aki nem viselje el a következményeit, pl.: nem a legjobb munkahely, nem jó beosztással és a kollégák se olyan jók.. ) .
2010. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

izgulok..

beadandót kellett írni, és félek h nem lesz jó:P

2010. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemnek már én is lennék a végén...de sajnos most vagyok a sűrűjébe...kutatások...dolgozatok...csoportmunkák...szivatások...zh-k...szeretnék ezeken végre túl lenni, összeköltözni a párommal és élni az életemet, úgy, hogy ne kelljen senkinek szökdössek, megalázkodjak (pl egyetemi tanárok...)...és dolgozhassak végre azt amit szeretek...



Na de holnap új nap, új hét, új remények...holnap gyerekvédelem előadás, és szeminárium...

2010. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most kezdtem a gimit nagyon unalmas...

Most a héten nem voltam láz meg köhögés miatt de holnap nincs mese megyek. Olyan mint ha egy nyári szünet ért volna véget. Sokkal jobb lett volna egy szakközép ott a gyakorlat legalább izgalmas és nem körmöléssel telik :(

2010. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Holnap nincs suli, és meló sem :) Végre szabadnap :D Remekül viselem :) Mondjuk én imádok egyetemre járni, szóval engem amellett, hogy terhel, szórakoztat is :)
2010. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom hogy holnap mehessek dolgozni, de azért ha hajnalban kéne kelnem nem várnám annyira és már persze aludnék:D
2010. okt. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!