Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne majd mondani?

Mit lehetne majd mondani?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szerelmes belém (egy közös ismerősünk megkérdezte tőle és elmondta neki,hogy igen,tetszem neki,szerelmes belém)

Viszont nekem nem jön be ő.

És az a helyzet,hogy ez a lány nagyon visszahúzódó,félénk,önbizalom hiányos viszont velem nagyon nyitott, és szerintem egy napon elmondja majd mit érez irántam.

Én nagyon bírom őt mint barát, de semmi több, és ha a egyszer elmondja mit érez, akkor én lerombolhatom a maradék önbizalmát is és lehet a barátságunk is megromlana.

Ha eljön az idő mit mondjak neki,hogy ne legyen annyira durva és fájdalmas neki??


2010. okt. 17. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, de kedves vele. Mert ha illuziókba ringatod többet ártassz vele, mint hasznot.
2010. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az igazat.Se többet,se kevesebbet.Azon mondjuk gondolkodj el,vajon nem küldtél-e Neki valaha is félreérthető jeleket akaratlanul is?Ami neked mondjuk egy önbizalom építő,ártatlan bók volt,az lehet,hogy Neki sokkal többet jelentett.

Légy őszinte,ennyi.Te is pótolható vagy,majd talál magának más pasit.Barátságra meg ne nagyon számíts szerelmes embertől.

2010. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy :)

soha ne adjál félreérthető jeleket, és esetleg beszélj neki róla, hogy ki tetszik, és akkor talán levágja, hogy nem ő, mivel ha ő tetszene, akkor nem beszélnél neki más lányokról.

vagy ami a legbiztosabb, ha összejössz valaki mással, és bemutatod neki. akkor tudni fogja hogy van barátnőd, és akkor csak nem próbálkozik be.

2010. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ebben a helyzetben így is-úgyis is fájni fog a lánynak az igazság.Én tudom,hogy ennél sz@rabb érzés ritkán létezik...Szóval igazságos semmiképpen nem tudsz lenni,csak kegyetlen.Nagyon tud fájni amúgy...

Második vagyok.

2010. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon kegyetlen, hogy beszélj a neked tetsző lányokról...Azzal nagyon összetörheted szegénykét. Esetleg keress neki valakit.
2010. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére van három fiú akinek viszont tetszik a lány, és egyikük nagyon komolyan gondolja, remélem sikerül összejönniük,ebben reménykedek most:)

2010. okt. 17. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

18:24

miért lenne kegyetlen? a lány nem tud róla, hogy a fiú tudomást szerzett róla, hogy szerelmes belé.

és mivel barátok, belefér, hogy elmondják egymásnak, ki tetszik. sőt,erre is valók a barátok. hogy megbeszéljék a magánéleti dolgaikat egymással kendőzetlenül.

2010. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!