Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha a férjete...

Titeket is zavar, ha a férjetek/szerelmetek dicséri a jelenlétekben a nőket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, és túl vagyok több hosszabb kapcsolaton.

De egyszerűen a mai napig nem tudom elfogadni, ha a partnerem előttem tesz megjegyzéseket más nőkre.

Lehet én vagyok túl érzékeny, ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 15. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Naná,hogy zavar.
2010. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Milyen megjegyzéseket?
2010. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen pali nálam labdába sem rúghatna !
2010. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pl. hogy milyen jó lába vagy melle, vagy akármilye van, vagy hogy milyen jó nő, stb.
2010. okt. 15. 21:45
 5/22 anonim ***** válasza:
Még a kapcsolatunk elején volt ilyen. De olyan frappánsan leégettem a férjemet és az adott hölgyet, azóta meg sem meri próbálni. Aztán kiderült az adott hölgyecske egy nagy ká!
2010. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Pont tegnap volt egy ugyanilyen kérdés...


Egyébként miért zavarna? Nem én vagyok a legszebb nő a világon, sőt... Miért ne jegyezhetné meg, hogy az illető nő szép, vagy csinos? Ugyanígy én is megnézem a jó pasikat... Ennek semmi köze a megcsaládhoz, ez csak szépérzék.

2010. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azért gondolkoztam el azon, hogy lehet bennem van a hiba, mert eddig minden kapcsolatomban ez volt.

Nem vagyok csúnya, és nincs az önbizalmam a béka segge alatt, de akkor is...

2010. okt. 15. 21:46
 8/22 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Sőt néha én mondom neki, hogy "igaz milyen szép nő"? persze nem arról van szó h úton útfélen seggeket és ciciket bámul és hasonlítgatja velem. de attól mert néha megjegyzi h ez igen, még nem jelent semmit, sőt azt hogy annyira őszinte a kapcsolat, hogy ezt is bemeri vállalni, persze nem sértegetés szinten...

attól mert egy férfi nem mondja ki, még lát szép nőket..és még tetszenek neki...

egy egy jó pasit ha látok néha én is megjegyzem h "ez igen" :)

a kapcsolatunk mégis majdhogynem tökéletes...

2010. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak az esztétikumról, jóval inkább a tiszteletről szól a párod iránt! Elvégre ott vannak a haverjai, akikkel nyugodtan kivesézheti a nőket. Nem muszáj a szeretett nő (?) előtt csorgatni a nyálát.

Vagy legalábbis puhatolózhatna előtte, hogy mennyire nyerő ez a szíve hölgyénél, ennyi járna neki!

2010. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom hogy sok szép nő van a világon, és a férfiak megnézik őket. Nem ezzel van a bajom, hanem azzal hogy miért kell ezt velem megosztania?

Én soha nem áradozok másik férfiről előtte. Mert szerintem nem esne túl jól neki.

2010. okt. 15. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!