Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa ez a...

Szerintetek is furcsa ez a dolog, vagy csak en vagyok az egyetlen aki furcsanak tartja?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kerdest tesznek itt fel, de mar nagyon el vagyok keseredve.19 eves lany vagyok, es 3 es fel eve van komoly kapcsolatom. A szuleim ismerik ot. Mert mindennap talakozunk nagyon jol megertjuk egymast, de. Sosem engedik h velem aludjon, meg azt sem hogy legalabb velem egy szobaban. Mikor itt marad nalunk ejszakar mindig kulon szobaba alszunk, sot mikor a nappalt is eggyut toltjuk a szobam ajtaja nyitva kll legyen. Nem ertem hogy miert ilyen onzok a szuleim . :- (. szerintetek is furcsa ez a dolog, vagy csak en vagyok az aki furcsanak tartja?


- Bocsanat a sok helyesirasi hiabaert , es hogy nem irtam ekezetekkel, de kulfoldrol irok es nincsenek beallitva az ekezetek -


2010. okt. 15. 20:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Már rég rossz ha az ember párját főleg 3 4 év után is vendégként kezelnek...az ilyen estekben mennek a fiatalok inkább egy lukba..."


Én igenis vendégként vagyok kezelve náluk, több mint 3 év után, képzeld el még egy pohár vizet is tálcán kapok. (az, hogy ez néha mennyire idegesítő, frusztráló, már más kérdés) DE emiatt sosem aludtunk lukban.

Igaz, nekem sose volt megmondva, hogy ennyi ennyi időt maradhatok a pároméknál, de 21 óra után általában mindig leléptem. 2o és 21 évesek vagyunk, annyi eszünk van, hogy azért nem ott szeretkezünk ahol ránk jön, még akkor sem, ha náluk sem és nálunk sem lehet...

Az meg, hogy ki hogy alszik a párjával azt hadd döntse el a szülő a saját házában. A párom szülei pl. az esküvő előtti éjszakát is külön szobában töltötték, a szüleinek az volt a kérése. Persze ők megengednék, hogy együtt aludjunk, az hogy nincs HOL már más dolog...

(egy régebbi válaszadó voltam)

2010. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!