Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa ez a...

Szerintetek is furcsa ez a dolog, vagy csak en vagyok az egyetlen aki furcsanak tartja?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kerdest tesznek itt fel, de mar nagyon el vagyok keseredve.19 eves lany vagyok, es 3 es fel eve van komoly kapcsolatom. A szuleim ismerik ot. Mert mindennap talakozunk nagyon jol megertjuk egymast, de. Sosem engedik h velem aludjon, meg azt sem hogy legalabb velem egy szobaban. Mikor itt marad nalunk ejszakar mindig kulon szobaba alszunk, sot mikor a nappalt is eggyut toltjuk a szobam ajtaja nyitva kll legyen. Nem ertem hogy miert ilyen onzok a szuleim . :- (. szerintetek is furcsa ez a dolog, vagy csak en vagyok az aki furcsanak tartja?


- Bocsanat a sok helyesirasi hiabaert , es hogy nem irtam ekezetekkel, de kulfoldrol irok es nincsenek beallitva az ekezetek -


2010. okt. 15. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 2o éves vagyok és még nálunk sem aludt a párom soha, én sem náluk.

Nem tudom nekem anyukám lehet azt hiszi még mindig szűz vagyok, vagy azt akarja hinni...(18 voltam mikor lefeküdtünk egymással, egy év után)

Én középiskolás koromban nem is akartam náluk aludni, fel sem merült bennem, nem akartam feszengeni a párom szülei előtt pizsamában, vagy nem akartam nekik se kellemetlenséget, hogy ők kelljen szorongjanak előttem. Nem akartam az intim szférájukba törni.Maradtak a kirándulások amikor együtt aludhattunk, meg a titkos hétvégék néha, ha egyik szülő sem volt otthon. Én inkább azért nem megyek a páromhoz aludni mert frusztrál a helyzet, a párom szülei megengednék egyébként.


Érdekes dolog, mert a párom felől már mindenki úgy veszi h együtt alszunk minden...mikor megyünk vendégségbe külön szobánk van általában franciaággyal:D mikor hozzánk megyünk pedig külön-külön kell aludjunk:-S


Még most sem alszom náluk szívesen, pedig sokat győzköd a párom...valahogy így szoktam meg...

Nyári kiránduláson úgy alhattunk együtt, hogy a párom húga is velünk volt :))


Most már szerencsére albérletben lakunk (egyetem) így tudunk egymásnál aludni:) és nem kell anyósot-apósot kerülgetni, és ők se engem:)


Amúgy nem vagyok én az együtt-alvás mellett egyáltalán. De azért ebben a korban már valahol normális, legalábbis húsz felett...szerintem...

2010. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyunk szexközpontúak,de egy párkapcsolatnak az lapja a szeretet bizalom,tisztelet szex,ha az egyik pillér kidől,az már nem kapcsolat,bármelyik pillér...kettő 18 után ott szexel ahol akar és akivel akar,ha nem tetszik az otthoni rend lehet költözni és eltartani magát...vagy megoldani a testiséget máshol...Én havi egsyer vagyok a párommal,mivel távkapcsolatban élünk,Magarország-London ,jó pár éve igy élünk,és sose csaltam meg,ő se engem, mert nálunk nem a szex a legfontosabb de alap egy párkapcsolatban ,aki szex nélkül él kapcsoltban ott vmi gáz van...az a kapcsolat ahol nincs semmi testi kontaktus ott valami sántit...és ez a házasság után szexljünk maszlag már nem divat,ma a női is élvezheti az együtlétet tudja mi jó neki,nem a nászéjszakán kell megtudni hogy mi az a pénisz...és h mire való...Mert ha épp a szex pillér nem jó a elég szar hzasság lesz ahol az egyik fél csak eltűri a szexet és nem élvezi,a szex már rég nem a létfentartásról szól,hem a kölcsönös örömszerzésről ...Akinek meg nem az sajnos csak irigy arra aki viszont élvezi azt akár napi 10 vagy havi egyszer...
2010. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól félnek h szexelni fogtok mert sejtik h az bármikor megtörténhet sztem csak annyi h nehogy teherbe ess (ha esetleg nem védekeznétek)és ennyit megpróbállnak(-áll)tenni a szülő h legalább 1-2-szer megakadájozza mivel lehet az anyukád is megbánta h ilyen korán teherbe esett(természetesen nem téged bánt meg ha megbánta)
2010. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat..remelem egyszer nalunk is minden ok lesz...
2010. okt. 15. 21:27
 15/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkább ott a pont, hogy rendkívül feszélyező, ha tudjuk, hogy 10 cm-re (falvastagság) attol, ahol én hálóingben próbálok egész nap után kényelmesen leereszteni, ott idegen ember van, szexel, és egyáltalán. Mi 20 óra után már felhívni sem hívhatjuk fel anyósomékat, mert szerintük az udvariatlanság. Sosem aludtam náluk. A vendég este bizonyos idő után nagyon zavaró tud lenni, mégha nem is a mi szobánkban van :/
2010. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
de itt nem errol van szo hogy vendeg vagy sem ...mert minden szombaton nalunk alszik, csak nem velem hanem kulon szobaba...szoval nem hiszem hogy az zaarna oket hogy idegen ember van a hazaban..
2010. okt. 15. 22:39
 17/21 anonim ***** válasza:
Már rég rossz ha az ember párját főleg 3 4 év után is vendégként kezelnek...az ilyen estekben mennek a fiatalok inkább egy lukba...
2010. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor elöször feküdtem le valakivel azt hittem az a jó és az igazi,de évekkel késöbb kiderült h. igen csak kihasználtak szexuálisan.Szóval nem baj ha az ember tudja mire is vállalkozik.Lehet régen divat volt a házasság utáni szex,de ma már annyi emer él nemi életet, h. szerintem jobb elöbb megtudni a másikról h. önző e az ágyban vagy nem.Ismerek olyan párt akik a házasságuk elött nem is aludtak együtt,de jól megvannak,de ez nem mindenkinél igaz,lehet pont a szextől megy tönkre a kapcsolat,mert rájön valamelyik fél, h. nem élvezi a méásikkal vagy a másik túl önző.Szóval beszélj a szüleiddel, h. ezt miért csinálják.Na meg az h. valaki agresszív lesz ha nem szexxel, ez inkább csak arra igaz aki alapból szexfüggő,de aki elötte nem ismerte,nem tudja mi hiányzik nekei, szóval ettől annyira nem félnék, na meg vannak már játékszerek,amik ezt pótolják.Bár szerintem nincs annál csodálatosabb ha azzal az emberrel lehetsz meztelenül összefonódva akit szeretsz.
2010. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha mindig ott alszik különszobában,akkor meg a szex miatt nem akarják...Mond hogy már csináltátok máshol,na utána majd aludhattok együtt.
2010. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A szüleid felnőtt emberek . Pontosan tudják mi az ami még nem zavarja meg a lelki békéjüket.

Az jobb lenne neked, ha bevállalnának olyat, amiről később kiderülne, hogy zavarja őket, és felhánytorgatnák, vagy veszekednének miatta.

Légy te is annyira felnőtt, hogy elfogadod, hogy ők így tudnak nyugalomban élni, és nem követelőzöl.

Inkább fordítsd arra az energiádat, hogy megtaláljátok a kellemes együttlét lehetőségét másképp. Legyetek találékonyak.

2010. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!