Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa ez a...

Szerintetek is furcsa ez a dolog, vagy csak en vagyok az egyetlen aki furcsanak tartja?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kerdest tesznek itt fel, de mar nagyon el vagyok keseredve.19 eves lany vagyok, es 3 es fel eve van komoly kapcsolatom. A szuleim ismerik ot. Mert mindennap talakozunk nagyon jol megertjuk egymast, de. Sosem engedik h velem aludjon, meg azt sem hogy legalabb velem egy szobaban. Mikor itt marad nalunk ejszakar mindig kulon szobaba alszunk, sot mikor a nappalt is eggyut toltjuk a szobam ajtaja nyitva kll legyen. Nem ertem hogy miert ilyen onzok a szuleim . :- (. szerintetek is furcsa ez a dolog, vagy csak en vagyok az aki furcsanak tartja?


- Bocsanat a sok helyesirasi hiabaert , es hogy nem irtam ekezetekkel, de kulfoldrol irok es nincsenek beallitva az ekezetek -


2010. okt. 15. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyforma gondolkodású szülők, A lányom 26 éves és egyszer sem aludt ott nálunk az udvarlója. Ő azt mondta mindenki aludjon otthon.
2010. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Konzervatívak a szüleid. Ez nem annyira furcsa, mint amennyire kellemetlen...
2010. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez nagyon furcsa:S

Nagykorú vagy és még a szobád ajtaja is nyitva kell,hogy legyen?Ez durva.


ár javában együtt aludhatnátok,van aki ilyen korban már össze is költözik.

Én elbeszélgetnék anyudékkal.

2010. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen nekem furcsa, és én nem szeretnék így élni. Ha a szép szó nem segít anyukámékkal, akkor elköltöznék, vagy törekednék rá. Azt el tudom képzelni, hogy esetleg vallásosak, prűdek, annyira erkölcsösek, hogy féltenek a házasság előtti szextől, de ez azért túlzás. Van akinek ekkor már - nem dicsőség persze- de két gyereke is van.
2010. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Ma divat összefeküdni egymással. De senkinek nem ártott még meg,ha nem szexeltek. Nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban,hanem az egymás természetének,gondolatainak megismerése. Gondolom lány vagy,és ezért vigyáznak rád a szüleid. Főleg,ha még nem vagy 20 éves. És igazuk is van.
2010. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszik szexelni fogtok,de az nem csak ágyban este lehet,söt nem csak szobában,amúgy csináljátok nyitott ajtónál,utána békén lezstek hagyva...
2010. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Igenis árt ha nem szexelnek,a kielégületlen ember fusztrált ideges agresszív lesz,egy normális párkapcsolt alapja a jó szex.Kivéve ha impotensek vagy frigidek a felek...
2010. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Jaj már, komolyan nevetséges ez a szexközpontúság... :O Ti tényleg nem tudtok létezni enélkül? Egyébként maximálisan egyetértek a 20:33-as válaszolóval.
2010. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
probaltam vele beszelni, mondtam hogy jobban orulne neki ha valahol a parkba, autoba vagy mashol tortenne meg , es mondtam neki h engem ez boldogga tenne ha velem aludhatna,nem a szex miatt hanem mert szeretem...de ezt nem erti meg ...pedig o ennyi evesn mint en mar majdnem anyuka volt. O annyit mondott h nalam sem aludt soha a baratja..
2010. okt. 15. 20:40
 10/21 A kérdező kommentje:
* nala
2010. okt. 15. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!