Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretethiányt mivel lehet...

A szeretethiányt mivel lehet pótolni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csakis szeretettel:)


Neked miért van hiányod, kié hiányzik?

2010. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Háziállat. Kutya, macska, amit szeretsz és persze, amit lehet.
2010. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
legfőképpen semmivelsem... ki nem szeret? :( ha a szüleid, akkor azt elég nehéz pótolni... sőt lehetetlen... bár néhányan pénzzel próbálják pótolni de szerintem az a legrosszabb megoldás...
2010. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmivel. Nekem is az van, de nem tudom miért. Nem fogadom el senki közeledését, mert baromira nem is vágyom rá, jó persze párkapcsolatra igen, de barátira csak felszínesen, de közben meg tudom, hogy szeretethiányom van, viszont egy baráti kapcsolat meg inkább teher mintsem boldogság. Nálam a tanulás beválik, az eléggé pótolja :)
2010. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barmivel ami oromet okoz neked,akar egy csoki...az orom hormonok miatt...persze ez nem olyan mint pl. egy barat szeretete...A haziallat jo otlet,de csak ha biztosan tudod gondjat viselni!Probalj baratokat szerezni stb.
2010. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Hát csokit szoktam enni néha már túlzásba is viszem de legalább van benne boldogsághormon. A szüleim szeretnek csak a barátnőim nem( én így gondlom). A barátnőim sajnos nem szeretik ha megölelem őket és néha nagyon hiányzik, hogy megöleljek valakit.
2010. okt. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!