Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a bántalmazó...

Mennyire gyakori a bántalmazó kapcsolat MO-on?

Figyelt kérdés

Fizikális bántalmazás:

1. Évente egyszer-kétszer.

2. Havonta, kéthavonta

3. Havi többször

Már egy pofon is értelemszerűen számít. Ezekből mennyi lehet a keményebb bántalmazás (több pofon, ököllel ütés, hajhuzas stb).

Verbális bántalmazás mennyire gyakori?


2023. aug. 13. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%

🤚Kívülről mások által tökéletesnek mondott irigylésre méltó házasság full teli kizárólag verbális bantalmazással: lealacsonyítás, számonkérés, hasonlítgatlás, türelmetlenség, idegesség, becsmérlés, kettős mérce, kötekedés.


Ott is van, ahol nem gondolná az ember.


Óvónő beszámolója alapján, sok szépnek tűnő osszetarto párok gyerekei bántalmazó viselkedés atitűdjeit viselik, illetve el is mesélik hogy apa ha dühös...

2023. aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%
8, lenne mit olvasgatnod, akkor nem kellene mondania senkinek. Mély ködben botorkálsz.
2023. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Gyakori sajnos, ezen a pályán tanultam de el is hagyták mert nem bírtam lelkileg.

A jelenlegi munkahelyem tök más ,viszont van pár kolleginám akiket lelkileg bántalmaz a párjuk, emiatt más kapcsolatban keresnek kibúvót amit persze a párjuk háta mögött csinálnak. Szerintem ez undorító, de egyik sem hagyja el a férjét , mert fél tőle...de mennyi ilyen van.

2023. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!