Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is volt ez így, hogy...

Másnál is volt ez így, hogy nincs konkrét dátum? :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet a következő: barátommal néhány hónapja járunk. De így utólag mikor beszélgettünk, akkor vetettem fel nála is a dolgot, hogy nincs konkrét dátum, hogy XY naptól járunk. Azt a napot tudjuk pontosan, hogy mikor ismerkedtünk meg, az első csók napját is számon tartom stb. Ez nem olyan nagy gond számomra, hisz nem ez a lényeg, hanem hogy jól kijöjjünk egymással, csak tudjátok, sokan ünneplik a hónapfordulót, féléveket és persze évfordulókat. Igazából nem tudok mondani egy napot, hogy ettől kezdve járunk, mert olyan szépen fokozatosan alakult ki nálunk, lassacskán. Van még valaki hasonló cipőben? HA igen, akkor ti mikor "ünneplitek" meg összetartozásotokat? Mi a véleményetek a dologról? Ugye nem tartatok nagyon idiótának, hogy ilyet nem tudunk, de tényleg fokozatosan jött az egész...

Légyszi a lekezelő és bunkó megjegyzéseket ne írjátok le, akkor inkább elnézést attól, akit zavar a kérdés és zárja be ezt!


2010. okt. 15. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem tudok dátumot mondani. Fokozatosan alakult ki a dolog, nem adtam be könnyen a derekam mivel én akkor 20 éves voltam, a párom meg 31... :) Ijesztő volt akkor a korkülönbség. Sokat dolgozott szegény, hogy megnyerjen! De azóta is jól működik a dolog, és már több, mint 4 éve tart, tavaly október 1-jén megkérte a kezem, és van egy tündéri 8 hónapos kisfiunk!

Ja és soha nem ünnepeltünk ilyet! Majd ha egyszer összeházasodunk, azt megtartjuk.

2010. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10:23-as: nagyon édes volt, ahogy leírtad! :) Gratulálok egymáshoz és a kicsihez, szeressétek egymást örökre! Ez a legfontosabb úgyis. :)

Amúgy nálunk is hasonló volt, mert párom már régebb óta járni akart velem, de én sem adtam könnyen magam, sőt... egész nehezen. De épp ez tetszett a legjobban, hogy milyen kitartó és tényleg akar, ENGEM akar és nem véletlen próbálkozik már pár hónapja. :)

2010. okt. 15. 10:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi is csak arra emlékszünk, hogy májusban ismerkedtünk meg. (úgy 14 évvel ezelőtt) Engem a frász kerülget, amikor hónapfordulót ünnepel valaki, és percre pontosan tudja, hogy mikor ismerkedtek meg.
2010. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem tudom pontosan a miénket, csak azt hogy melyik nap ismerkedtünk meg :) Utána találkozgattunk, most meg együtt vagyunk, de konkrétan mióta, nem jegyeztem fel :D úgyhogy marad a megismerkedés dátuma, arra emlékszünk mindketten
2010. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi az első közös éjszakánkat és a házassági évfordulónkat ünnepeljük. Fene se tudja eldönteni, melyik perc volt az, amikortól együtt járásnak lehetett nevezni a kapcsolatunkat :=).
2010. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi első csóktól számoljuk.
2010. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!