Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is volt ez így, hogy...

Másnál is volt ez így, hogy nincs konkrét dátum? :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet a következő: barátommal néhány hónapja járunk. De így utólag mikor beszélgettünk, akkor vetettem fel nála is a dolgot, hogy nincs konkrét dátum, hogy XY naptól járunk. Azt a napot tudjuk pontosan, hogy mikor ismerkedtünk meg, az első csók napját is számon tartom stb. Ez nem olyan nagy gond számomra, hisz nem ez a lényeg, hanem hogy jól kijöjjünk egymással, csak tudjátok, sokan ünneplik a hónapfordulót, féléveket és persze évfordulókat. Igazából nem tudok mondani egy napot, hogy ettől kezdve járunk, mert olyan szépen fokozatosan alakult ki nálunk, lassacskán. Van még valaki hasonló cipőben? HA igen, akkor ti mikor "ünneplitek" meg összetartozásotokat? Mi a véleményetek a dologról? Ugye nem tartatok nagyon idiótának, hogy ilyet nem tudunk, de tényleg fokozatosan jött az egész...

Légyszi a lekezelő és bunkó megjegyzéseket ne írjátok le, akkor inkább elnézést attól, akit zavar a kérdés és zárja be ezt!


2010. okt. 15. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi se nagyon tudtuk megállapítani, de mi nem is fordulózunk. Idén is elfelejtettem, pedig lány vagyok :), de ettől még minden rendben van.
2010. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első csók napja szerintem jó dátum lehet :)
2010. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor tartsátok azt, amikor megismerkedtetek. A Ti döntésetek, hogy honnan számoltok, senki nem fogja megkérdezni, hogy de most akkor ez a megismerkedés dátuma-e vagy az első csóké vagy az első összeveszésé.
2010. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk sincs ilyen dátum. Engem soha nem zavart. Mi azóta a házassági évfordulónkat ünnepeljük :)

Előtte meg nem ünnepeltünk ilyesmit. Őszintén szólva én egy kicsit gyerekesnek tartom.

2010. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is fokozatosan alakult ki..Mi az első csóktól számoljuk..:)
2010. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi a megismerkedésünk napját ünnepeljük, és a házassági évfordulót.:) Szerintem nem szokás megbeszélni, hogy "na akkor most járunk?". Legalábbis a mi korosztályunkban nem, én 23 voltam ő 28 mikor találkoztunk.
2010. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mi is az első csóktól számoljuk
2010. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs konkrét dátum mikortól kezdtünk eggyütt járni. Mi is belefolytunk a kapcsolatba. Mi azt a napot tartjuk számon, amikor úgymond felfigyeltünk egymásra, és elkezdtünk találkozgatni. Bár akkor még nem eggyüttjárás céljából.

Eleinte az első csók napját tartottuk számon, de mivel azt elfelejtettük:), így maradt az előző.

2010. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Akkor nem vagyunk ezzel egyedül. Mint már említettem, nem olyan fontos dolog ez, csak olyan sok párnál van konkrét dátum, hogy kicsit elbizonytalanodtam. De nálunk ez nem 1 nap alatt alakult ki, hogy na ez járás, hanem hozta magát az egész. Egyébként mi is mindketten 20 felett vagyunk.
2010. okt. 15. 10:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem tudom napra pontosan mikor jöttünk össze, mert valahogy nálunk is fokozatosan kialakult ez. 2005 decemberében jöttünk össze, valamikor hónap közepe fele, de nem tudom. Őszintén szólva én már azt is elfelejtettem mikor csókolt meg először a férjem. Sosem ünnepeltünk hónapfordulókat, mióta összeházasodtunk azt megünnepeljük de a többit nem.
2010. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!