Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetnék érte, ha tudom...

Mi tehetnék érte, ha tudom hogy nem jó neki?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott hogy egy gyermek nem jó körülmények közt nevelkedik.Nem anyagilag értendő,lelkileg tartja terrorban az édesanyja és a nagyszülei is.Az egyik szomszéd már kiküldte rájuk a gyámhiv.,de mégsem történt semmi,"el lett intézve"...
2010. okt. 14. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Fellehet jelenteni, viszont abban az esetben bizonyitani is kell azt, amit allitasz,

mivel "pletyka" az csak emberek beszelgetese, de meg nem bizonyitott, hogy az ugyis van a valosagban.

2010. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen,csak ahogy más sem pl.szomszédok,nem akar velük szembe kerülni,hát én sem.Sajnálom a kislányt de magamnak és a családomnak nem akarok bajt.
2010. okt. 14. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Iskolás, óvódás a gyerek? A pedagógusok hogy látjátk, ők nem tudnának segíteni?
2010. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látják ők is ,de olyan befolyásosak hogy tehetetlenek.Névtelenül lehet?
2010. okt. 14. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:

A helyi gyermekjóléti szolgálatnál nyugodtan tehetsz névtelen bejelentést. Ők biztosan diszkréten kezelik a dolgot.

Többet sajnos nemigazán tehetsz.

2010. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mit tehetnek ilyenkor?környezettanulmányozás?Az biztos hogy 2szóból levágják majd hogy milyen a gyermek és miyen az anyukája
2010. okt. 14. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
En epp egy ugyanilyen eseten vagyok kiakadva, bar ott egy 80 ev feletti nenivel bantak igy a rokonok. Tobbszor kint volt naluk csaladsegitotol kezdve mindenki, orvos is rendszeresen kijart hozza, megsem tortent semmi valtozas. Az a baj, hogyha a szulok picit lepenzelik ezeket a szemelyeket, minden marad a regiben. En is probalnek a helyedben a leheto legtobb helyen probalkozni. Szerintem nevtelenul is lehet, felhivod oket es mondod, hogy nevtelen bejelentest szeretnel tenni. Csak bizonyitekkent felvetel is kellene peldaul.
2010. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg megteheted azt is, bár nem tudom milyen a viszony a családdal, hogy ha van rá lehetőség h a kislány veled van, vidd el magaddal a gyermekjólétibe, ott tehet nyilatkozatot erről a helyzetről. Az a leghitelesebb.


Jó lenne tudni, hogy hány éves a kislány, és hogy ezt a helyzetet ő is problémának látja-e?

2010. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!