Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

16 vagyok, 2 évig éltem Ausztráliában anyuval meg apuval de az már jó pár éve volt. Azóta apu elköltözött tőlünk de tök jóba vannak, jön majdnem minden nap. Nagy álmom hogy vissza menjek Ausztráliába egyetemre és hogy utána ott maradjak. Anyu azt mondta hogy kiköltözik majd velem de apu nem szeretne visszamenni és nekem elviselhetetlen lenne egy ilyen állapot. Úgy érzem hogy vagy úgy érezném jól magam ha mindketten jönnének vagy ha egyikőjük sem. Nem tudom miért van ez. Nagyon rossz érzés. Szerintetek ha így elmennék az hálátlanság? De ha arra gondolok hogy anyuval kimennénk átráz a hideg eleve akkor kb velem tudna egyedül beszélni mivel nem tud angolul.

Így vissza olvasva amit írtam eléggé úgy hangzik mintha jó dolgába valaki nem tudna magával mit kezdeni(nem vagyunk túl gazdagok de ezt még talán belefér)

Remélem érthetően írtam, ha van valami kérdés akkor csak tessék:)


2010. okt. 13. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképeen egy jó lehetőség lenne neked, hogy ott tanuléj, ott élj. Márcsak az ország helyzete miatt is! Anyudat meg ne féltsd! Szerintem belejönne, és megtanulná a nyelvet!Max. nem azonnal. Nem vagy önző!
2010. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig még van időd, ha teheted menj, természetesen egyedül miért kellene a szüleidnek is menniük? Ők nem szeretnének ott tanulni.
2010. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy rossz érzés de ha a te jövődet nézzük akkor egy nagyon jó tanulási lehetőség.

Nem tudnád rábeszélni apukádat, hogy havonta 1-2-szer menjen ki 3-4 napra?

nem vagy önző az biztos ilyen fiatalon mindenki a maga életével foglalkozik, mint sem hogy a szüleiével :)

Remélem megoldódik a problémád :)

2010. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van de akkor én fogalmaztam kicsit rosszul. Anyut nem én kértem hogy jöjjön velem. Ezt ő találta ki. És erre írtam hogy vagy úgy lenne jó ha mindketten vagy ha egyik sem.(ez furán hangzik)
2010. okt. 13. 16:33
 5/6 A kérdező kommentje:

16:31

köszi a válaszod, de szerintem te Ausztriát olvastál:D

Pont ez a baj. Ha olyan közel mennék akkor nem is lenne kérdéses hogy mit csináljak.

2010. okt. 13. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőled nem fura, anyukádtól az, vagy van valami terve hogy mit akar ott csnálni, vagy csak unatkozna nélküled és ezért menne, mindenesetre ez tényleg fura, de addig még van idő lehet meggondolja magát.
2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!