Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul hogy...

Miért esik rosszul hogy másokhoz képest így le vagyok maradva?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, és 2 éve vagyok együtt a barátommal, bár még összeköltözni nem tudtunk egyéb okok miatt. Viszont azt látom, hogy a velem egykorú, vagy hasonló korúak nagy része már házasságban él. Vagy ha valaki nem is él házasságban, még azt is pár hónap, vagy 1 év után már el is jegyzik, és utána hamar meg is történik az esküvő.

Az egyik volt osztálytársam is férjhez fog menni, az ő kezét is megkérték már 1 év után, amit gondoltam is, hiszen az a pasi szemmel láthatóan oda van érte, legalábbis a képeik, bejegyzéseik alapján. Már előtte is, meg most is mindig nyaralni, kirándulni járnak, kap a barátjától sok ajándékot, rózsacsokrokat stb.

Régen ezzel a volt osztálytársammal barátnők is voltunk, és gimisként is mindig dicsekedett az életével, illetve én úgy éreztem kicsit le is nézett engem, és persze most is sokkal jobb élete van, mint nekem.

De tudnék is sok ilyen példát mondani, mert sok ismerősömet a párja megkér, én meg tökre olyan vagyok, mintha a barátom nem is szeretne engem, legalábbis is mikor látom ezeket az eljegyzéses, esküvős posztokat.


2023. jún. 20. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább házasodj 35 évesen, mint hogy addigra már elvált legyél x gyerekkel.

Ami meg a közösségi médián van, annak a nagyon nagy része cukormázas flex.

A pasid meg jól tette, hogy nem kért meg, ha még egy napot sem éltetek együtt (együtt aludni, meg együtt tölteni napokat nagyon nem ugyanaz).

2023. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanazt gondolom, mint a többiek. Ha együtt sem éltek, miért akarsz rögtön eljegyzést? Szerintem akik ezt csinálják, azoknál van a legtöbb válás. Nagyon sok helyzetben szinte még nem is ismeritek egymást. Az meg, hogy elsietitek, csak mert legyünk túl rajta, annak semmi értelme. És megsugom, hogy a férfiak többsége nem is vágyik a házasságra, legalábbis olyan szinten nem, mint egy nő. Szóval attól, mert a barátod például teljesen jól meglenne papír nélkül, még érezheti, hogy mindennél fontosabb vagy számára. A páromnak sem hiányzik az esküvő, ha rajta múlt volna, sose kéri meg a kezem, de tudja, hogy nekem ez fontos, ezért beadta a derekát.
2023. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt mondja ő szeret, és nem a papír vagy az eljegyzési gyűrű fog összekötni 2 embert, de meg fogja kérni a kezem.
2023. jún. 20. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, mi az istent mondana, miközben folyamatosan nyaggatod?
2023. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
40 elmúltam, nálunk meg már fele elvált.
2023. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az osszekoltozest surgesd, ha ennyire akarsz eljegyzést, addig úgyse fogja.
2023. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Te komolyan beteg vagy, kérdező! Ha tízszer nem írtad még ki ugyanezt a kérdést, akkor egyszer se, csak más kategóriában. De akárhányszor is írod még ki, nem fogunk tudni mást mondani, mint hogy:

1., Költözzetek össze! Mi a francnak akarsz összeházasodni valakivel, akivel egy percet nem éltél még? Rohadtul más hetente párszor, pár órára találkozni, mint együtt lenni 0-24-ben és minden problémát, a hétköznapokat közösen megoldani.

2., Ne mások cukormázas instaéletét bámuljad! Élj a valóságban! Attól, hogy valaki virágcsokrokat vesz a csajának vagy kiírja az üzenőfalára, hogy szeretlek, kicsim, még lehet, hogy összevissza csalja vagy veri. Nem látsz bele mások életébe.

3., Ha ennyire nem vagy elégedett az életeddel meg a kapcsolatoddal, szakítsál! Nem illetek össze, ha neked ennyire kevés, amit ő nyújtani tud és ennyire nem egyeznek az igényeitek (de akkor meg mi a fenének is akarnál összeházasodni?).

2023. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Má megin az eljegyzés fétises. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lóverseny ez, ráértek a saját tempotokban.
2023. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi az akadálya az együttélésnek? Mert ha az anyagiak, arra azt tudom mondani, hogy válság ide vagy oda, legszarabb esetben vannak munkásszállásos melók, ahova a párokat kettesbe rakják és nem kell jó esetben még két idegennel egy légtéren osztozni, sőt, van olyan is, ahol még egyedül is lakhatsz, ha neked az jólesik...
2023. jún. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!