Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan titkod, amit nem...

Van olyan titkod, amit nem mondhatsz el senkinek, elmondasz hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

Megosztanád itt névtelenül velünk?

Lehet sokan kíváncsiak különleges történetekre, sorsokra...


2010. okt. 12. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves 0°-os Ez tényleg szomorú. :(

Az öngyilkosság gondolatát gyorsan felejtsd el! Nem lehet, hogy esetleg beteg a férjed? Miért törődtök bele? Menjetek el orvoshoz, ma már annyi gyógymód létezik ilyen problémákra. Beszéltetek már erről? 5 éve éltek így? Ha tényleg annyira szereted a férjed ahogy leírta, fogd meg a kezét és menjetek el együtt az orvoshoz. Vagy ő nem igényli (ennyire) a szexet?

2010. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:32


Nagyon rendes vagy, köszönöm. Az a helyzet, hogy egész biztosan nincs a problémára megoldás, mert egy balesetben szerezte az ágyéksérülését, az orvosok annyit tudtak tenni érte, hogy legalább pisilni tud normálisan.

2010. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Elnézést azt hittem, nem ennyire komoly a baj. :(

Így még borzasztóbb a helyzet. A férjedet nem bántja a dolog? Sosem mondta még, hogy elenged? Persze tudom én, az érzéseket és azt a sok együtt töltött évet nem lehet egy pillanat alatt eldobni. Őt is ennyire bántja a dolog? Most már én is tanácstalan vagyok. Csak remélni tudom, hogy egyszer rendbe jön az életetek. Sok erőt és kitartást kívánok!

2010. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!


Nagyon kedves vagy, tényleg jól esik, hogy ilyen empatikus vagy! Elég sokrétű a probléma, tegnap írtam ki egy kérdést is, belinkelem. A kommentjeimből sok minden kiderül.Láthatod azt is, hogy mennyi megvetést kapok - jogosan persze.Kíváncsi vagyok a Te véleményedre is és természetesen nem neheztelek, ha beállsz a fujjolók közé!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el semmiért. Nem ismerlek, attól te még lehetsz jó ember. Ez az egész nem a te hibád. Egy egészséges embernek igen is szüksége van szexre! Ebben az esetben a sógorod volt közelben... Nem értem miért bántottak érte? Vajon ők mit tennének ebben az esetben?

Kibírnák egy életen keresztül szex nélkül, mert szeretik a párjukat? Nem hiszem. Az, hogy kivel élsz nemi életet az már csak mellékes, a lényegen nem változtat. Természetesen nem minden a testiség, de igen is szükség van rá. Ismét megkérdezem, a férjed soha nem vetette fel, hogy elenged?

2010. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm az együttérzést - igazándiból másra nem is számítottam, mint köpködésre. Én sem tudtam elképzelni, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök.

Kérdésedre a válasz : a férjem felajánlotta a baleset után a válást, sőt, még az anyósom is mondta, hogy nem ítél el, ha elmegyek. De a házasságunk nem a testiségre épült, gondoltam, hogy megleszek nélküle...

2010. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hogy miért támadnak mások? Hát ha még ismernénk a férjem, akkor hogy köpködnének! Sose legyen részük ilyen tragédiában! Ha tudnák, hogy valójában min megyek/megyünk keresztül, talán finomabban reagálnának. Mindegy, kb. erre számítottam. De még egyszer köszönöm, hogy Te nem álltál be a "kivégző-osztagba"!
2010. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!