Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan titkod, amit nem...

Van olyan titkod, amit nem mondhatsz el senkinek, elmondasz hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

Megosztanád itt névtelenül velünk?

Lehet sokan kíváncsiak különleges történetekre, sorsokra...


2010. okt. 12. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
:) legalább vállalja, ez a lényeg. nézik még azt sokan, csak sokan letagadják.
2010. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen nézem a puruttyát, de az extrémet egyszer néztem meg, és elég is volt. Majdnem elokádtam magam.

Aki meg halott csecsemőkön élvezkedik, nem is találom a megfelelő szót, hogy mi is...

Sajnos nem lehet szanálni az embereket, pedig rengetek beteg ember van a társadalomban. -.-"

Pedig Szibéria elég nagy, ott el is férne az összes...

2010. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
ja, hogy úgy értette a csecsemőket... :( erre sok mindent nem tudok mondani, az első babánkat várva
2010. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva ez a puruttya extrém.Ki néz ilyesmit?szerintem aki nem normális
2010. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és terhes. (Még mielőtt bárki elítélne, háborogna, rendes családból származom, másfél éves kapcsolatból lett a baba állandó védekezés mellett, csak túl későn derült ki ahhoz, hogy el lehessen vetetni. Mire kiderült a párommal már szakítottunk, és nem is szeretném vele tartani a kapcsolatot.) Nagymamámhoz költöztem 200 km-re az otthonomtól.
2010. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Titokban bánt hogy a párom sosem lep meg semmivel. Tudom hogy pénzéhes szajhának gondol mindenki de néha olyan jól esne ha csak egy szál virágot kapnék, vagy gondolna rám apróságokkal. Sajnos nincsen pénze sosem de ha van neki egyből arra gondolok hátha vesz nekem valamit. Sajnos életem során nem kaptam sok meglepetést és én fantáziadús vagyok mindig meglepem őt valamivel. Például ha bevásárolni megyek mindig gondolok rá, megveszem neki a kedvenc csokiját, direkt olyan ételeket veszek amikről tudom hogy a kedvencei. Nagyon örültem amikor mesélte hogy kitalált valami nagyon jó dolgot amit megvehet nekem szülinapomra már hónapokkal előre vártam ezt a napot de az utolsó pillanatban nem lett pénze és nem vett nekem semmit. És nem mondta meg csak hogy elfelejtette megvenni én meg nógattam hogy nem baj menjen el holnap stb.. Aztán sok veszekedés és sírás után mondta el hogy nincsen pénze én meg egyből egy darab ..arnak éreztem magam. Sajnos ezen nem tudok túllépni túlságosan imádom az ajándékokat.. Évek óta csak minimális pénzt kapok minden eseményre, senkinek sem jut eszébe semmi :( . A páromnak is úgy kellett a fülébe rágni hogy legalább egy 200 ft-os bugyit vegyen de még ezt sem tudta megoldani mert nekem kellett elmenni a boltba és kiválasztani hogy melyiket akarom és ő megvette ( amikor már nem voltam ott)...
2010. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nyilván azért írta a puruttyát, mert ő ezt a titkot nem nagyon osztja meg senkivel, meg hogy miket néz. Fura egy kicsit, szó mi szó.

Én nagyon szorongó vagyok, de próbálom nem mutatni.

Fanni

2010. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Te jo eg,aki ilyesmit nezz,nem kenne pszichiaterhez menjen?????????????????van baj eleg,annyira sajnalom az ilyent,agyilag zokni!!!
2010. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A férjem képtelen a szexuális életre, 5 éve nem szeretkeztünk. Ezt leszámítva nagyon jó a kapcsolatunk, szerelemmel szeretem. Nála gondoskodóbb, kedvesebb, figyelmesebb pasit el sem lehet képzelni! Okos, jóképű, jó a humora és mellette a világ legjobb nőjének érezhetem magam. Ha rám néz, úgy érzem, hogy én vagyok a világ közepe. Ez nagyon önző módon hangzik, de azt hiszem ez az ami legjobban jellemez egy hozzá hasonló igazi gentleman-t.

Ennek ellenére 2 éve folyamatosan megcsalom - az öccsével.Utálom magam ezért. Minden alkalommal elhatározom, hogy ez volt az utolsó, azután eltelik max egy hét és megint szexelünk. És nem tudok kiszabadulni ebből az ördögi körből.Este hazaérek és utálom magam újra meg újra...

A férjem majdnem tökéletes. Az öccse az ő elnagyolt verziója. Hasonlítanak egymásra, de a sógoromnak már nem jutott az a minden téren kifinomultság, ő valahogy durvább vonású, nyersebb jellemű és szenvedélyesebb.

Ha a férjem megcsókol, százezer színes pillangó szabadul el bennem. Ha az öccse teszi ugyanezt : mint az atomvillanás...

Utálom magam és a sötét, öngyilkos kétségbeesés és a földöntúli eufória között ingadozik a hangulatom. Sokszor arra gondolok, hogy legjobb lenne meghalni.

2010. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!