Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben, tényleg én...

Ebben az esetben, tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A párom testvére összeházasodott a barátnőjével. A páromat felkérte tanunak a testvére, de engem még csak az esküvőre sem hívtak meg. Én nem akartam elmenni így, de végül elmentem. Ott áldogáltam egyedül, mert senkit nem ismertem(lány családja) a fiúnak meg csak a haverjai voltak ott.Na mindegy is. Kicsit rosszul esett és szóvá tettem, ezért a párom most haragszik rám. Tényleg én vagyok a hisztis?
2023. jún. 14. 09:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

"A páromat felkérte tanunak a testvére, de engem még csak az esküvőre sem hívtak meg."


Téged ott nem szeretnek.


Alap, hogy ilyen helyre nem megyünk - pláne, hogy meg sem hívtak!


A párod haragja igazából egy kivetülése annak, hogy ez a kapcsolat már nem az igazi... Persze, téged hibáztat. Ő nem vállal felelősséget semmiért és senkiért. Neked kellene rá haragudnod, amiért rád erőltette, aztán meg egyedül hagyott ott kellemetlen helyzetbe hozva téged és a tesójával sem beszélve meg.


Miért vagy még vele?!

2023. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%
Borítékolható volt , hogy előbb utóbb a női agyatlanok társasága odalyukad ki , hogy a párod a hibás. Miért nem mentél oda valakihez beszélgetni? Néma vagy?
2023. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%

"a női agyatlanok társasága odalyukad ki , hogy a párod a hibás"

. Nem kell se nőnek, se agyatlannak lenni ahhoz, hogy belássuk, hülye a párja, ha most ezért haragszik rá.

2023. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ha tényleg szeretne, megmondta volna, hogy csak akkor lesz tanú, ha téged is hívnak, amúgy felejtsék el... Így csak téged hozott szar helyzetbe ez a mulya...
2023. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%
Máskor is fog iylesmiket csinalni, ilyen helyzetbe hozni.
2023. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!