Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben, tényleg én...

Ebben az esetben, tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A párom testvére összeházasodott a barátnőjével. A páromat felkérte tanunak a testvére, de engem még csak az esküvőre sem hívtak meg. Én nem akartam elmenni így, de végül elmentem. Ott áldogáltam egyedül, mert senkit nem ismertem(lány családja) a fiúnak meg csak a haverjai voltak ott.Na mindegy is. Kicsit rosszul esett és szóvá tettem, ezért a párom most haragszik rám. Tényleg én vagyok a hisztis?
2023. jún. 14. 09:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

"Konkrétan nem hívtak meg, így nem is akartam menni. De a párom erősködött, hogy mellette a helyem."

. Akkor most mi a gyíkon sértődött meg?

2023. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

"Kicsit rosszul esett és szóvá tettem"

. Kinek tetted szóvá?

2023. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11

Hogy nem akartam így menni. És hogy miután véget ért, szóvá tettem hogy milyen rosszul esett ez nekem.


12

Páromnak

2023. jún. 14. 10:12
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

#13: tehát megsértődött a párod, hogy nem akartál menni egy olyan esküvőre, amire nem hívtak meg. Emellett bár ő volt a tanú, nincs olyan beszéló viszonyban a testvérével, hogy tisztázza, akkor Te meg vagy-e hívva. Aztán még ő van megsértődve, ha Te rosszul érzed magad.


A párod egy kretén. Mind intellektuális, mint érzelmi szempontból le van maradva rendesen.

2023. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Appassionato2022 ***** válasza:
95%
Azon tegyuk tul magunkat, hogy igazabol nrm tudjuk, hogy hivtak-e vagy sem. En azt nem erzem hogy mikor vpltal egyedul, hat nem ehyutt voltal a paroddal? Mert az ember ezt ugy kepzeli, hogy egymas mellett ultok a vacsoranal, bemutat a rokonoknak, baratoknak, egyutt beszelgettek veluk igy hirteleen lesznek uj ismeroseid. Mwrt a "tanu" szerep cssk a szertartasra korlatozodik, akkor meg nem zavato, hogy nem ismersz senkit hiszen ulsz a tobbi embwr kozott, hallgatsz es nezel. Elotte-utana meg elvileg ott volt melletted a parod. Vagy nem jol gondolom?
2023. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Én azt gondolom, hogy a párod nem az igazi a számodra, mert nem törődött veled és gondolom, hogy téged még csak meg sem kért, el sem jegyzett, tehát téged abban a családban nem vesznek komolyan.


Hány éve tart már ez?!


Szerintem abban vagy hibás, hogy ilyennel még együtt vagy, meg abban, hogy elmentél olyan helyre, ahová nem hívtak...


Nálunk is van a rokonságban egy ilyen csaj, akit már évek óta csak dg a pasija és neki is tök kellemetlenek az ilyen családi események, mert ő nem érzi magát jól - lévén, hogy hivatalosan nem tagja a családnak. Szerintem ha komolyan gondolná, akkor már rég elvette volna a pasi és ezt valszeg a csaj is érzi, ezért sem szívesen jön a családi összejövetelekre.

Neked sem kellett volna elmenni.

Nem kell úgy ugrálnod, ahogy a párod fütyül.

De gondolom, hogy akkor elhagyna...

2023. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben keresnék magamnak egy normális társat, aki szeret és nem csak akkor vagy jó neki, ha leszpod!
2023. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez így nagyon gáz úgy, ahogy van!


Én tuti nem maradnék tovább ebben a kapcsolatban.


Remélem, hogy gyerek nincs...

2023. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2023. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Appassionato2022 ***** válasza:
64%
Erdekesek egyebkent ezek a csaladi szituk. En mostanaban szskitottam es valaki massal elek mar. Az uj paromat csak a szuk csaladom ismeri a rokonok meg nem. A nyaron eskuvore leszek hivatalos, es ugy szolt a meghivas hogy egyedul, az uj fiut talan meg nem... Ami most normalis, mert tenxleg nem ismerik meg, viszont eskuvoig fognak talalkozni. Oszinten kivancsi vagyok, hogy talalkozss utan is csak engem hivnak-e majd? Mindenesetre en megyek, de a parom csak akkor kiser el, hs egyertelmuen meghivja ot is az ifju par.
2023. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!