Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben, tényleg én...

Ebben az esetben, tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A párom testvére összeházasodott a barátnőjével. A páromat felkérte tanunak a testvére, de engem még csak az esküvőre sem hívtak meg. Én nem akartam elmenni így, de végül elmentem. Ott áldogáltam egyedül, mert senkit nem ismertem(lány családja) a fiúnak meg csak a haverjai voltak ott.Na mindegy is. Kicsit rosszul esett és szóvá tettem, ezért a párom most haragszik rám. Tényleg én vagyok a hisztis?
2023. jún. 14. 09:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%

Tehát elmentél úgy, hogy meg sem hívtak? Igen, ez elég nagy hiba volt.

Persze illett volna meghívni, ha a kapcsolatotok komoly már, de a meghívást illik tiszteletben is tartani, és te nem lettél meghívva.

2023. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem hívtak meg, így nem is akartam menni. De a párom erősködött, hogy mellette a helyem.. És hogy engem is hívtak és mit akarok én külön meghívót stb.
2023. jún. 14. 09:33
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Mit szerettél volna? Hogy körülugrájanak? Egy esküvőn nem te vagy a lényeg, főleg, hogy meg sem voltál hívva, szerintem te reagálod túl, igen.
2023. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
99%

Hát akkor ez alapból kérdéses, hogy hívtak vagy sem. A párok nem szoktak külön meghívót kapni, hanem közöset, de a szövegéből, és az átadás közbeni beszélgetésből egyértelműnek kellene lennie, hogy meghívtak-e.


Ha úgy tekintjük, mintha meghívtak volna, nyilván a párod lehetett volna tekintettel arra, hogy nem ismersz senkit, és beszélgethetett volna veled is, nem csak a többiekkel. Mert a szöveg szerint egyedül voltál, nem vele. Viszont te is felnőtt ember vagy, érthető lett volna, ha kedvesen elköszönsz egy korábbi időpontban. Utólag duzzogni már felesleges.

2023. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

3

Egyáltalán,nem szeretem volna ha körbeugrálnak. És szó sincs arról, hogy én bármit is gondolnék magamról és tisztábban vagyok azzal hogy nem én vagyok más esküvőjén a fontos, nem is tettem olyan dolgot ami miatt ott így tűnt volna..

2023. jún. 14. 09:44
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van a párodnak hogy külön meghívót szerettél volna?


Ha meg nem érezted jól magad, akkor a szertartás után elköszönsz és hazamész, nem utólag kell duzzogni

2023. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

4

A párom tanú volt. Őt felhívták telefonon és fel kérték tanú ak. Ennyi volt

2023. jún. 14. 09:45
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
A párod nem volt valami kedves, ha erőltette, hogy menj, aztán ott sem volt veled, csak te voltál egyedül, de ezért sem szabadna hagyni, hogy más döntsön helyetted. Főleg ha valóban nem voltál meghívva, ami a leírásod alapján kétséges. Mert kellemetlen helyzetbe te kerültél, nem ő.
2023. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy ketten se kaptatok egy meghívót? Az igen. Hát így elég világos, hogy nem voltál meghívva.
2023. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8

Tudtam, hogy ha oda megyek valószínűleg ez lesz. De a párom erősködött, meg hogy hogy nézz ki ha nem mentem volna szöveg..

2023. jún. 14. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!